بهترین مزون عروس تهران

بهترین مزون عروس تهران

بهترین مزون عروس تهران

بهترین مزون عروس تهران :تور عروس ضروری ترین اکسسوری لباس عروس است که در انواع کوتاه و بلند وجود دارد و باید متناسب با لباس عروس انتخاب شود.همانطور که میدانید لباس عروس با تور تکمیل میشود، تور نقش ویژه ای در زیباتر دیده شدن لباس عروس دارد و یک اکسسوری ضروری برای لباس عروس محسوب میشود. تور عروس مدل های مختلفی دارد از تورهای کوتاه تا بلند و دنباله دار که هر کدام مخصوص لباس عروس های خاصی هستند، برای انتخاب لباس عروس باید متناسب با لباس عروس تان  در بهترین مزون عروس تهران دست به انتخاب بزنید.

بهترین مزون عروس تهران

معمولا در توضیحات لباس عروس در بهترین مزون عروس تهران، نوع پارچه تور به کار رفته در آن ذکر میشود. ممکن است در لباسی پارچه تور شانتیلی و در لباسی دیگر پارچه تور گیپور به کار رفته باشد. بدون مشاهده و لمس لباس عروس، تشخیص تفاوت های میان انواع تورها کاری سخت خواهد بود.برای دوخت لباس عروس، در بهترین مزون عروس تهران  از چندیدن نوع تور مختلف استفاده میکنند که هر کدام نتیجه خاص خود را خواهد داشت. تفاوت میان انواع تورها به جنس، جزئیاتی که روی آن کار شده و تزئینات منحصر به فرد هر یک بستگی دارد

ریزکاری های انتخاب تور عروس در بهترین مزون عروس تهران

تور عروس بطور معمول به همراه لباس سفارش داده می‌شود و باید با لباس تناسب داشته باشد. در حال حاضر تورها با اندازه های مختلفی دوخته می‌شوند. قیمت شان برای خرید باتوجه به اندازه تور تعیین می‌شود. تورهای بلندی که حاشیه دانتل دوزی دارند گران‌تر از بقیه هستند.البته اگر حاشیه با گیپور دوخته شده باشد قیمتش ارزان‌تر تمام می‌شود. به تفاوت های دانتل و گیپور توجه کنید. دانتل ظرافت بیشتری دارد و پارچه مرغوب تری است. در برخی از مزون ها و آرایشگاه ها تورعروس با قیمت های ارزان تری اجاره داده می‌شوند.
 بهترین مزون عروس تهران

گذشته از اینها برای انتخاب تور  در بهترین مزون عروس تهران به چند نکته دیگر دقت کنید :

**تورهای خیلی کوتاه کاربرد کمی دارند و کمتر کسی آنها را سفارش می‌دهد. اگر می‌خواهید یک عروس فانتزی باشید و مدل موهای شما شلوغ و پرکار است انتخاب تورهای خیلی کوتاه شما را از سایر عروس ها متفاوت نشان می‌دهد.
**در صورتیکه بالا تنه شما کوتاه است تورهایی که ارتفاع شان تا روی شانه می‌رسد، انتخاب ها مناسب تری هستند و کوتاهی بالاتنه را می‌پوشانند.
**اگر لباس شما نسبتاً ساده است تورهای بلند حاشیه داری را در بهترین مزون عروس تهران انتخاب کنید که تا پایین لباس شما امتداد دارد.
**اگر کمی اضافه وزن دارید و می‌خواهید لاغر‌تر به نظر برسید به سراغ تور ساده و کم چین بروید. این تورها بدن شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد.
**وقتی می‌خواهید تورهای خیلی بلندی انتخاب کنید که دنباله شان روی زمین کشیده می‌شود بهتر است به فکر تور اضافه هم باشید. این تورها را فقط برای عکاسی در آتلیه یا مراسم عقد روی سرتان بگذارید و قبل از رسیدن به سالن اصلی مراسم، تور کوتاه تری روی سرتان قرار دهید. تورهای بلند دست و پا گیر هستند و معمولا زیر دست و پای مهمانان پاره می‌شوند. اگر تور را اجاره می‌کنید این نکته بیشتر اهمیت دارد. باید تور سالمی را به فروشنده تحویل دهید.
**اگر بخشی از لباس شما با پارچه دانتل دوخته شده توری را انتخاب کنید که حاشیه هایی از جنس دانتل دارد. این حاشیه های دالبری شکل با لباس شما هماهنگی بیشتری دارند.
**رنگ تور هم باید با لباس عروس هماهنگ باشد. اگر لباس شما سفید یخچالی است تورهای نباتی را انتخاب نکنید.

انتخاب تور در  بازار بورس  لباس  عروس تهران

انواع تور عروس از نظر بلندی و طول

اولین نکته ای که باید در انتخاب تور عروس در بهترین مزون عروس تهران  در نظر بگیرید طول و بلندی تور عروس است. در هنگام پرو لباس بهتر است که اندازه های مختلف تور عروس را هم روی موهایتان قرار بدهید و بلندی تور عروس و تناسب آن با لباس را به طور دقیق مورد ارزیابی قرار دهید. اندازه های مختلفی برای تور عروس وجود دارد که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم.

**تور عروس خیلی بلند و دنباله دار

بهترین مزون عروس تهران

این مدل تور عروس معمولا روی زمین هم قرار میگیرد. اگه لباس عروس خیلی زیبا و کار شده ای دارید بهتر است تور عروس را ساده و بلند انتخاب کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشید. وقتی می خواهید تورهای خیلی بلندی انتخاب کنید که دنباله شان روی زمین کشیده می‌شود بهتر است به فکر تور اضافه هم باشید. این تورها را فقط برای عکاسی در آتلیه یا مراسم عقد روی سرتان بگذارید و قبل از رسیدن به سالن اصلی مراسم، تور کوتاه تری روی سرتان قرار دهید. تورهای بلند دست و پا گیر هستند و معمولا زیر دست و پای مهمانان پاره می شوند. اگر تور را از بهترین مزون عروس تهران  اجاره می کنید این نکته بیشتر اهمیت دارد، باید تور سالمی را به فروشنده تحویل دهید. این نوع تور با لباس عروس دنباله بلند قطاری نیز ست می‌شود و خیلی رویایی و سلطنتی است و عکاس شما می‌تواند به راحتی از شما عکس‌های فوق العاده‌ای بگیرد.

**تور سر عروس تا شانه

بهترین مزون عروس تهران

تور سر عروس تا شانه به ارتفاع تقریباً ۵۰ سانت با لباس عروسی ست می‌شود که کمر، سینه یا باسن آن کار شده یا مدل‌دار باشد. اما توجه کنید که تور سر عروس تا شانه تقریباً غیررسمی است و خیلی مجلسی نیست. در صورتی که بالا تنه شما کوتاه است، تورهایی که ارتفاع شان تا روی شانه می‌رسد، انتخاب مناسب تری هستند و کوتاهی بالاتنه را می‌پوشانند.

**تورعروس تا آرنج

بهترین مزون عروس تهران

اگه دوست دارید بدون پوشیدن شنل دستهایتان را پوشش بدید بهتره از این مدل تور عروس که بلندی آن تا آرنج است استفاده کنید. تور سر عروس تا آرنج که قد آن حدوداً ۶۴ سانت است، به لباس عروس‌هایی با دامن پف دار یا اصطلاحاً لباس عروس پرنسسی یا لباس عروس سیندرلایی می‌آید، چون درست جایی تمام می‌شود که از آن به بعد پف دامن شروع می‌شود.

**تور عروس تا نوک انگشتهای دست

بهترین مزون عروس تهران

این اندازه از تور عروس یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین اندازه هایی است که معمولا عروس خانوم ها انتخاب میکنند. با استفاده از این مدل تور، زیبایی پشت لباس عروس از یک لایه حریری به خوبی دیده میشود.تور سر عروس تا نوک انگشتان دست با قد حدوداً ۹۰ سانت، محبوب ترین نوع تور سر عروس است و تقریباً به همه مدل لباس عروسی می‌آید.

**تور عروس تا زانو

بهترین مزون عروس تهران

این اندازه از تور عروس ظاهری دراماتیک و ظریف برای عروس خانوم ها ایجاد میکند و با هر اندازه از قدی که دارید می توانید این مدل را انتخاب کنید. این نوع تور برای لباس عروس نیمه بلند با قدی تا وسط زانو و مچ پا مناسب است.

**تور عروس به بلندی قد

بهترین مزون عروس تهران

این مدل تور عروس هم قد با شماست و برای عروس خانوم هایی که مدل تور بلند دوست دارند و در عین حال تمایل دارند آزادی عمل هم داشته باشند مناسب است . این نوع تور، برای لباس عروس‌های تمام قد و بدون دنباله خوب است.

مدل مو عروس با تاج

تصاویر مدل های عروس با شینیون و میکاپ و ارایش های خاص میتواند کمک خیلی زیادی به عروس خانم هایی که مراسم آن ها نزدیک است بکند، و ایده های زیادی به آنها بدهدیکی از بزرگترین دغدغه های عروس ها برای جشن عروسی شان ظاهر آن ها است. توجه داشته باشید که مدل مو می تواند روی زیبایی و جذابیت ظاهری عروس ها تاثیر زیادی داشته باشد از این رو بهتر است عروس ها در انتخاب مدل موی عروس جدید و شیک حساسیت لازم را به خرج دهند.

بهترین مزون عروس تهران

مدل شینیون مو خود را قبل از عروسی مشخص کنید

اگر تاریخ و روز دقیق عروسی خود را مشخص کرده اید بهتر است از چند وقت قبل مدل آرایش روز عروسی تان، مدل مو و شینیون، مدل لباس عروس، مدل تاج عروس، مدل دسته گل عروس و جزییات دیگر مربوط به روز عروسی خود را مورد بررسی قرار دهید و بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای روز عروسی خود داشته باشید. با این کار می توانید استرس خود را در روزهای نزدیک به مراسم عروسی کاهش داده و با آرامش بیشتری برای مهم ترین روز زندگیتان آماده شوید.
بهترین مزون عروس تهران

برای شینیون مو عروس به چه نکاتی باید توجه کرد

برای انتخاب مدل مو و شینیون عروس باید به نکاتی از قبیل فرم صورت و اجزای آن، مدل لباس عروس، فصل عروسی و خیلی نکات دیگر توجه داشته باشید. ولی علاوه بر تمام این ها نباید فراموش کنید که در زمان عروسی شما چه مدل هایی مد و ترند هستند. زیرا این موضوع تاثیرگذاری استایل تان را افزایش می دهد. بنابراین ممکن است یک شینیون به یک مدل چهره و صورت بیاید و به دیگری خیر. بنابراین همه موارد را در نظر بگیرید.

مدل موی بسته عروس

بهترین مزون عروس تهران

توجه داشته باشید که مدل موهای بسته برای فصول گرم انتخابی مناسب و ایده آل هستند زیرا این مدل موها دیرتر خراب می شوند و از تعریق زیاد در ناحیه گردن جلوگیری می کنند. مدل موی بسته عروس در انواع مدل موهای ساده و مدل موهای کار شده موجود است و شما می توانید مدل مویتان را با توجه مدل میکاپ و مدل لباس عروسی تان انتخاب کنید. اگر مدل لباس عروسی تان ساده است و میکاپ خود را هم از بین مدل های لایت و ملایم انتخاب کرده اید بهتر است مدل مو بسته و کار شده عروس را برای فرم دادن به موهای خود انتخاب کنید و اگر مدل لباس عروسی تان کار شده است و مدل میکاپ صورتتان را هم از بین مدل های پرکار انتخاب کرده اید مدل موی ساده عروس می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد. اگر یقه لباس عروس شما طراحی خاصی دارد و یا یقه لباس تان باز است و قسمت پشت لباس عروسی تان نیز باز است مدل موی بسته عروس می تواند برایتان انتخابی ایده آل و مناسبی باشد.

مزون موطیو – مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =