,

بهترین مزون لباس عروس تهران

بهترین مزون لباس عروس تهران

بهترین مزون لباس عروس تهران :برای هر دختری زیباترین لباسی که در طول عمرش خواهد پوشید لباس عروسی است ، پس خرید لباس عروس برای عروس خانم ها اهمیت بسیار بالایی دارد .قبل از انتخاب لباس عروس از خودتان چند سوال منطقی بپرسید: عروسی در چه فصلی قرار است برگزار شود و در چه فضایی؟ باغ یا سالن؟ پاسخی كه به هر كدام از این سوالات می‌دهید به انتخاب مناسب‌تان كمك خواهد كرد.

بهترین مزون لباس عروس تهران

داشتن لباس عروس زیبا و خاص آرزوی هر دختری است اما انتخاب آن یکی از سخت ترین مراحل می باشد، به این دلیل که لباس عروس بیش از هر چیزی در مراسم عروسی خودنمایی می کند و موجب جذابیت عروس می شود، علاوه بر آن ما باید برای لباسی که تنها یک بار در زندگی می پوشیم، هزینه زیادی بپردازیم پس اگر نتوانیم این مرحله را به خوبی پشت سر بگذاریم، کل مجلس از چشمانمان خواهد افتاد. بنابراین باید اصول را رعایت کنیم تا مشکلی پیش نیاید و بتوانیم لباس رویایی خود را بیابیم.پس می توان برای چنین انتخاب حساسی به بهترین مزون لباس عروس تهران مراجعه کرد

 انتخاب بهترین مزون لباس عروس تهران

**اگر  شما علاقه بسیار زیادی به طرح های ژورنالی و یا عکس های موجود در اینترنت دارید و میخواهید که سفارش دوخت لباس عروس خود را به بهترین مزون لباس عروس تهران بدهید باید به این نکته توجه کنید که در آینده این لباس به هیچ عنوان به درد شما نخواهد خورد و اصلاً این کار توصیه نمیشود مگر اینکه مطمئن شوید در آینده لباس عروس خود را میتوانید بفروشید تا هزینه ی آن جبران شود .
**بیشتر مزون ها لباس عروس سفارشی عروس خانم ها را با کمی هزینه بیشتر میدوزند و پس از استفاده شما آن را به دیگران نیز اجاره میدهند باید گفت گزینه بسیار خوبی میتواند برای عروی خانم هایی باشد که فقط به دنبال خرید لباس عروس سفارشی خود هستند میباشد .
**البته باید اشاره کردکه امروزه با بالا رفتن تعداد مزون لباس عروس تنوع لباس های عروس بسیار زیاده شده است و عروس خانم ها میتوانند با کمی جستجو در مزون لباس عروس نزدیک به لباس خود را پیداکنند و با درخواست کمی تغییرات از طرف بهترین مزون لباس عروس تهران مورد علاقه خود دست پیداکنند .

پیشنهاد زمان خرید لباس عروس از نظر بهترین مزون لباس عروس در تهران

بهترین مزون لباس عروس تهران

یکی از سوالات مهمی که ممکن است قبل از اقدام به برگزاری مراسم عروسی در ذهن عروس و داماد ایجاد شود  این است که لباس عروس را کی باید خریداری کرد  ؟ 
**در وهله اول باید توجه کنید که برگزاری مراسم عروسی در چه فصل قرار است انجام شود و همچنین در چه فضایی قرار است عروسی را برگزار کنید.مثلا بستگی به این دارد که برگزاری مراسم عروسیتان در تالار انجام میشود و یا در باغ و،پاسخی كه به هر كدام از این سوالات می‌دهید به انتخاب مناسب‌ شما كمك خواهد كرد بطور مثال اگر  سالن كوچك میزبان جشنتان است ، بهتر است مدل‌هایی با دامن‌های مواج را انتخاب كنید تا شكوه لباستان كوچك بودن فضا را خنثی كند. اگر قصد دارید لباس مورد نظرتان را به خیاط بدهید بهتر است هرچه سریع‌تر اقدام كنید چون دوختن یك لباس عروس معمولا زمانی بین ۴ تا ۶ ماه به طول می انجامد.

شاید لباسی که روی مدل زیباست شاید بر تن شما زیبا نباشد

هر فردی فرم بدن مخصوص به خود را دارد، از این رو لباسی که روی تن مانکن زیباست، شاید بر تن شما زیبا نباشد. بنابراین قبل از انتخاب لباس، فرم بدن تان را آنالیز کنید، ببینید با توجه به فرم بدن تان چه مدلی روی تنتان بهتر می نشیند. به طور مثال اگر اندام چاقی دارید، باید به دنبال لباسی باشید که انحناهای بدنتان را بیشتر نشان دهد تا لاغرتر به چشم آیید یا این که قسمت های چاق بدن تان را بیشتر بپوشاند.

برای خرید لباس، دورتان را شلوغ نکنید

احتمالا اکثر عروس خانم ها  دوست دارند که برای خرید لباس عروس، اقوام و دوستان نزدیک خود را نیز همراه خود ببرید، اما توصیه بهتریم مزون لباس عروس تهران به شما این است که دورتان را شلوغ نکنید زیرا در این شرایط هر کسی نظری می دهد و این کار بیشتر  عروس خانم ها  را بدتر گیج می کند. هر چه دورتان خلوتتر باشد، تمرکز شما نیز در انتخاب لباسی مناسب، بیشتر است. لازم نیست که دل همه دوستان تان را به دست آورید، تنها یک یا دو نفر را که فکر می کنید سلیقه خوبی دارند و حقیقت را در مورد ظاهرتان می گویند، همراه خود ببرید.
بهترین مزون لباس عروس تهران

دربهترین مزون‌ لباس عروس در تهران چه خبر است

 فضایی رمانتیك و زیبا و خیالی فقط می‌تواند متعلق به یك‌جا باشد: بهترین مزون لباس عروس تهران ! معمولا شما را به داخل اتاق لباس‌ها راهنمایی می‌كنند. به یاد داشته باشید در روز بازدید از مزون، عكس مدل‌هایی كه دوست دارید را همراه‌تان ببرید و به فروشنده نشان دهید. او تعدادی لباس را برایتان خواهد آورد. قبل از پوشیدن‌شان خوب نگاه‌شان كنید و اگر دوست نداشتید از چرخه انتخاب‌ها حذف خواهند شد.  اگر به فروشنده مزون اطمینان دارید از او هم نظر بخواهید. در صورتی كه به سراغ افراد حرفه‌ای رفته باشید از شنیدن پیشنهادهای‌شان شگفت زده خواهید شد

مادرها گوش به زنگ باشند

فرقی نمی‌كند مادر عروس باشید یا مادر داماد، در هر دو صورت نقش شما در جشن عروسی فرزندتان خیلی مهم و پررنگ است آنقدر كه كافی است اعلام كنند این هدیه را مادر داماد داده تا همه چشم‌ها با وسواس و دقت به سمت شما نگاه كنند: مادر عروس یا داماد چه پوشیده؟ لباسش با سن و سالش مطابقت دارد؟ رنگش چطور؟ مدلش برای این مراسم به اندازه كافی رسمی هست؟
تمام این سوال‌ها را باید با یك انتخاب عاقلانه و زیبا جواب بدهید. ازدواج فرزندتان بعد از ازدواج خودتان مهم‌ترین جشنی است كه در آن شركت می‌كنید؛ پس حسابی به‌خودتان برسید! با عروس حرف بزنید! از او بخواهید در مورد لباسی كه دوست دارد در آن روز بر تن شما ببیند نظر بدهد. فكر كنید جشن ازدواج او مثل یك فیلم سینمایی است و او وظیفه كارگردانی این فیلم را دارد. پس شما به‌عنوان بازیگر این پروژه بزرگ سینمایی باید طبق نظر كارگردان لباس بپوشید.
بهترین مزون لباس عروس تهران

البته چند نكته را نباید فراموش بكنید :

  ** در این زمان وقت  گنج شماست فراموش نكنید باید هر چه سریع‌تر لباستان را انتخاب كنید البته یك استثنا هم هست:
قبل از اینكه عروس لباس خودش و ساقدوشش را انتخاب نكرده خرید نكنید. ممكن است شباهت‌هایی بین رنگ یا حتی مدل پیش بیاید كه اصلا خوب نیست بعد از اینكه لباس مورد نظرتان را خریدید، مراقب وزن خود باشید مبادا روز جشن دست‌تان را توی حنا بگذارد
**  سبك لباس عروس و ساقدوش‌ها را در نظر داشته باشید. توجه به میزان رسمیت و مدل لباس‌ها خودبه‌خود با شما حرف می‌زند و مثلا می‌گوید: لباس من تا چه حد باید زیبا باشد؟ عروس چه سبك‌هایی را می‌پسندد و… .
 ** انتخاب رنگ لباس برای مادر عروس و داماد خیلی مهم است؛ توصیه اول ما به شما دور ماندن از رنگ‌های سفید، عاجی و كرم است. كسی كه در جشن لباس‌هایی با این رنگ‌ها را بپوشد دقیقا مثل كسی است كه با خودنمایی سعی می‌كند توجه‌ها را از عروس به‌خودش جذب  كند قطعا قصد شما خودنمایی نیست و دلتان  می‌خواهد روز ازدواج دختر یا عروستان یكی از بهترین روزهای زندگی‌اش باشد پس مراقب باشید.

تعیین بودجه برای خرید  ازبهترین مزون لباس عروس تهران

بهتر است اول برای انتخاب لباس  به جیب‌تان نگاه كنید! آنقدر دقیق نگاه كنید كه امكان رویاپردازی‌های پرنسس‌گونه را از خودتان بگیرید. وقتی می‌دانید فلان مزون لباس‌هایش قیمت بالایی دارد و شما هم پولتان به این لباس‌ها نمی‌رسد، پایتان را در آن مزون نگذارید.  اگر بروید و دلتان پیش یكی از این لباس‌ها گیر كند، كار تمام است.  چون هر مدل دیگری را ببینید خوشتان نمی‌آید و احساس نارضایتی خواهید كرد. در نهایت قرار نیست هرچه پول دارید را خرج لباستان بكنید. شما در هر حال در شب جشن می‌درخشید. پس خودتان را مقید به خرید گران‌ترین مدل نكنید؛ به زیبایی خودتان حتی با یك لباس ساده هم ایمان داشته باشید

بهترین مزون لباس عروس تهران

حتما وقت بگیرید از بهترین مزون لباس عروس تهران

 

بیشتر بهترین مزون لباس عروس تهران وقت قبلی تعیین می‌كنند. دلیلش هم ساده است: هنگامی كه شما با وقت قبلی به مزون می‌روید تمام حواس فروشنده‌ها به شما معطوف است و تمام حواس شما هم به لباس‌ها، نه به مقایسه با سایر عروس‌ها! پس قبل از اینكه به مزون مورد نظرتان بروید، وقت بگیرید. وقت ملاقات را در ساعات ناهاری یا ساعات بعد از بدنسازی نگذارید. قرار نیست خسته و كوفته یكی از بهترین تجربه‌های زندگی‌تان را داشته باشید. سعی كنید این تجربه را با كسانی كه خوشحال‌تان می‌كنند، تقسیم كنید. مثلا از مادر یا دوستان صمیمی‌تان بخواهید همراه‌تان بیایند البته بردن این افراد یك ریسك بزرگ هم دارد: ممكن است یك عالمه نظر بدهند كه فقط شما را گیج كند؛ ریسك‌پذیر باشید، به دیدن چهره‌های خندان‌شان می‌ارزد

کدام تاج را از بهترین مزون لباس عروس تهران انتخاب کنید

بهترین مزون لباس عروس تهران

اول از همه بلندی و کوتاهی تاج باید با توجه به قد عروس و داماد انتخاب شود. مثلاً وقتی قد دامادی نسبتاً قدی کوتاه دارد عروس خانم نباید تاج بلندی انتخاب کند که قدش بلندتر از داماد جلوه کند؛ اما به غیر از قد نوع آرایش موها و اندام باید در انتخاب تاج در نظر گرفته شوند.

**تاج های بلند

برای صورت های گرد و درشت همچنین بهتر است این تاج ها روی شینیون های کلاسیک و کشیده کار شوند

**تاج های ژله ای

این نوع تاج ها معمولاً فانتزی تر هستند بنابراین آرایش موها هم نباید کلاسیک باشد. اگر می خواهید از چنین تاجی استفاده کنید از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را شینیون باز کند یا از مدل های فر و شلوغ استفاده کند.

**تاج های کوتاه و خوابیده

اگر صورتی کشیده دارید، سراغ این نوع تاج ها بروید البته یادتان باشد که از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را طوری آرایش کند که قسمتی از موها در کناره های سر قرار بگیرد. همچنین شینیون کلاسیک می تواند زیبایی شما را چند برابر کند.

مزون موطیو مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 4 =