,

جدیدترین مدل لباس عروس تهران

جدیدترین مدل لباس عروس تهران

جدیدترین مدل لباس عروس تهران

جدیدترین مدل لباس عروس تهران : گرچه بهتر است خرید خود را زودتر انجام دهید، اما گاهی وقت کم است و امکان خرید  جدیدترین مدل لباس عروس تهران و لباس سفارشی وجود ندارد. اگر زودتر به دنبال خرید و سفارش لباس عروس تان باشید، در نتیجه لباس به موقع برای روز عروسی آماده خواهد شد. اما با این حال اگر برایتان مقدور نیست که زودتر خرید کنید، هنوز هم گزینه های زیادی در میان لباس های حاضری وجود دارد.

جدیدترین مدل لباس عروس تهران

تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که یک فروشگاه پیدا کنید که کالکشن طراحان مختلف را داشته باشد؛ چراکه طراحان متفاوت، مدل ها و سایز بندی های مختلفی را ارائه می دهند. بنابراین در یک فروشگاه با لیست گسترده، نسبت به فروشگاه های کوچک تر، شانس بیشتری برای یافتن لباس عروس موردنظرتان خواهید داشت. زمانی که در فروشگاه هستید، راجع به قد مورد نظر خود به آن ها توضیح دهید. با این کار فروشنده می تواند لباس های مناسب شما را زودتر آماده کند و در تصمیم گیری به شما کمک کند

انواع روش تهیه جدیدترین مدل لباس عروس تهران  و معایب و مزایای آن

چندین راه برای تهیه جدیدترین مدل لباس عروس تهران دارید .عروس خانم ها می توانند برای شب عروسیشان  لباس عروس را کرایه یا اجاره کنید و یا اینکه می توانید مدل لباس عروسشان را انتخاب نموده و به دست یک خیاط حرفه ای بسپارید و  تا آن را بدوزید و یا اگر مشکل مالی ندارید می توانید به یک مزون عروس مراجعه نموده و جدیدترین مدل لباس عروس تهران که مورد نظرتان  است را بخرید . هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی دارند که در ادامه درباره مزیت و معایب این روش ها توضیح خواهیم داد.

**اگر می خواهید لباس عروس از مزون لباس عروس در تهران با قیمت مناسب کرایه کنید

یکی از مرسوم ترین روش های تهیه لباس عروس ، کرایه آن از مزون های لباس عروس است . در این انتخاب کمتر می توانید نگران قیمت بالای لباس عروس باشید اما این انتخاب با ملاحظات و محدودیت های خاصی هم همراه خواهد بود. بسیاری از مزون های لباس عروس و آرایشگاه های تخصصی عروس به شما پیشنهاد می دهند که لباس عروس خود را کرایه کنید . همچنین شما می توانید برای کرایه لباس عروس ، به عروس سراها تشریف ببرید و بهترین نوع لباس عروس را انتخاب نمایید.
جدیدترین مدل لباس عروس تهران

*معایب کرایه لباس عروس از جدیدترین مدل لباس عروس تهران

هرچند کرایه لباس عروس مزایایی دارد اما این روش تهیه لباس بدون عیب نیست زیرا ممکن است در شب عروسی آسیبی به لباس عروس مانند افتادن آکسسوار و تزئینات لباس ، سابیده شدن دنباله لباس و… برسد . در صورت رسیدن آسیب حتی اگر مختصر نیز باشد شما موظف به پرداخت خسارت هستید همچنین باید درصورت کثیفی هزینه اتوشویی لباس را نیز تقبل کنید پس اگر نمی توانید از لباس امانتی به خوبی نگهداری کنید ، روش دیگری را برای تهیه لباس عروس انتخاب کنید.

*مزایای کرایه لباس عروس از مزون لباس عروس  در تهران با قیمت مناسب

کرایه کردن لباس عروس از مزون لباس عروس کرج  مزیت های زیادی دارد که یکی از این مزیتها این است که شما در بحبوحه عروسی که توان مالی کمتری دارید ، با انتخاب این روش پول کمتری خرج می کنید . همچنین شما در آستانه شروع مراسم ازدواج که وقت کمتری دارید ، از گرفتاری خرید پارچه و پروهای وقت و بی وقت خلاص می شوید. اگر جای کافی برای نگهداری لباس عروس ندارید با انتخاب این روش دیگر نگران جا برای نگهداری از لباس عروس تان نخواهید بود.

نکاتی برای انتخاب لباس عروس کرایه ای

*لباس عروسی  را از مزون لباس عروس کرج  انتخاب کنید که زیاد پوشیده نشده باشد و زیاد کهنه نباشد.
*لباس انتخابی خود را چند روز مانده به عروسی بپوشید.
*دنیای مد نمناک توصیه می کند که حتما هنگام تحویل گرفتن لباس دقت کنید که لباس موردنظرتان شکافت یا سابیدگی نداشته باشد که بعد شما بخواهید خسارتش را بپردازید.
*اگر لباستان را چند ماه قبل از عروسی انتخاب کرده اید تأکید کنید که چند روز قبل از عروسی ، لباس را به کسی کرایه ندهد.
جدیدترین مدل لباس عروس تهران

هزینه کرایه لباس عروس از جدیدترین مدل لباس عروس تهران

کرایه لباس عروس های مختلف از بهترین جدیدترین مدل لباس عروس تهران  با یکدیگر متفاوت است مثلا کرایه لباسی که تن پوش اولش است از کرایه لباس عروس هایی که چندین بار پوشیده شده گران تر است وشما باید ۷۰درصد قیمت واقعی لباس را برای کرایه آن بپردازید . باقی لباس ها نیز ۵۰درصد قیمت خرید کرایه داده می شوند.

اگر می خواهید لباس عروس را  بدوزید

یکی از اختصاصی ترین شیوه ها برای تهیه لباس عروس ، دوخت آن است . برای دوخت لباس عروس حتما مزونی را انتخاب کنید که طریقه دوخت لباس عروسش را دیده باشید و از کار آن راضی باشید.

مزایای دوخت لباس عروس

شما با انتخاب این روش برای تهیه لباس عروس می توانید هر مدل و طرحی را که دلتان بخواهد ، انتخاب کرده و از خیاطتان بخواهید این مدل را بر روی لباس پیاده کند . همچنین لباسی را که می دوزید برای شما و به تن شما دوخته شده و دیگر نگران بد فرم نشستن لباس به تنتان نخواهید بود . با دوخت لباس عروس صاحب لباس خودتان هستید و دیگر نگرانی ای برای آسیب های سطحی لباستان نخواهید داشت.
جدیدترین مدل لباس عروس تهران

معایب دوخت لباس عروس

پرو لباس عروس بسیار وقت گیر است و این پروهای مقدماتی، میانه و پیشرفته به اندازه چند دست لباس خریدن از شما وقت می برد.دوخت لباس عروس بسیار پر هزینه تر از کرایه لباس و خرید آن است .ممکن است خیاط در آماده نمودن لباس بدقولی کند و این بدقولی شما را تا مرز جنون ببرد.

نکاتی برای دوخت لباس عروس

*مدلی را انتخاب کنید که به شما می آید .
*خیاط مورد اعتمادی را انتخاب کنید.
*مدل انتخابیتان را به تأیید او برسانید تا در صورت راضی نبودن از نتیجه تقصیر را متوجه خود شما و مدل انتخابی تان نکند.
حتما مدل های ژورنال را انتخاب کنید، می توانید مدل بالاتنه یک لباس و مدل پایین تنه لباس دیگری را انتخاب نمایید.

هزینه دوخت لباس عروس در بهترین مزون عروس در کرج

برای دوخت لباس عروس توسط یک خیاط حرفه ای  شما باید هزینه پارچه انتخابی برای لباس عروستان را به صورت جداگانه بپردازید و پول دوخت لباس عروس را نیز بپردازید ، کارمزد دوخت هر لباس عروس به نسبت مدل انتخابی متغیر خواهد بود. همچنین قیمت پارچه هم براساس جنس و رنگ متفاوت است.
اگر به خیاط تان اعتماد دارید بگذارید پارچه را نیز خودش تهیه کند تا شما برای تهیه پارچه و اندازه آن سردر گم نشوید .این روش یک گزینه متفاوت دیگر هم دارد؛ خیلی از مزون ها لباسی را به سایز شما اما برای خودشان می دوزند و شما آن را برای اولین بار می پوشید ولی پول کرایه یک شب را می پردازید و لباس شما برای کرایه به عروس های دیگر در آرشیو مزون ، قرار می گیرد.

اصول انتخاب کفش عروس

هنگام خرید کفش عروس نهایت دقت تان را به کار بگیرید تا کفشی زیبا و راحت برای بهترین شب زندگیتان انتخاب کنید.هیچ چیز بدتر از این نیست که با انتخاب کفش عروس نامناسب، در روز عروسی تان به سختی راه بروید و شب که به خانه می رسید پاهایتان دردناک و تاول زده باشد پس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر است قبل از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید.

از جمله این نکات عبارتند از :

**راحتی مهمترین نکته در انتخاب کفش عروس

انتخاب یک کفش راحت که تنگ نباشه و به انگشت ها یا پشت پاشنه فشار وارد نکنه یکی از مهمترین ویژگی ها برای خرید کفش عروس هست. عروس باید کفشی رو انتخاب کنه تا بتونه براحتی با اون راه بره، برقصه، فعالیت کنه و تمام زمان مراسم رو با اون بگذرونه بدون اینکه پاهاش خسته بشه و درد بگیره. همه ی اینها بیشتر به جنس، نوع پاشنه و بلندی و کوتاهی اون مربوط میشه.

**به ارتفاع پاشنه توجه کنید

معمولا زمانی که قصد خرید کفش مجلسی یا کفش عروس رو دارین به این نکته دقت کنین که معمولا با چه نوع کفشی راحت تر هستین و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت میپوشین یا پاشنه بلند و مجلسی. برای خرید کفش های پاشنه بلند از انواع لژدار که راحت تر هستن استفاده کنین تا فشار کمتری به پا و کمرتون وارد بشه. همچنین بهتره برای لباس عروس بلند و دنباله دار از کفش های تخت و پاشنه کوتاه استفاده کنین.

** توجه به سبک و رنگ

معمولا برای خرید کفش عروس از رنگ های روشن تر مثل سفید، کرم و نباتی استفاده میکنن اما انواع کفش های رنگی مخملی که با رنگ لباس عروس تضاد و کنتراست داشته باشه جذابیت و زیبایی بیشتری داره.

** کیفیت کفش عروس مهم است

برای خرید کفش مناسب که بتونه راحت و انعطاف پذیر باشه باید یک کفش با کیفیت مناسب مثل کفشی با جنس چرم بخرین. کفش های با کیفیت مناسب از مواد طبیعی و با کیفیت ساخته میشن و در صورت استفاده از آن میتونید مدت طولانی تری بایستین و راه برید.

**توجه به فصل عروسی و محل برگزاری جشن

معمولا کفش عروس رو باید با توجه به فصلول سال و محل برگزاری جشن انتخاب کنین. کفش مختص فصل پاییز و زمستون و همچنین انتخاب باغ یا ساحل برای برگزاری مراسم با کفشی که برای بهار و تابستون و مراسمی که در تالار برگزار میشه تفاوت زیادی داره.
به قد داماد هم توجه کنید. اینطور نباشد که با پوشیدن کفش پاشنه بلند ۱۰ سانتی متری قدتان از داماد خیلی بلند تر شود. درصورتیکه قرار است تنها به خرید بروید این نکته را در نظر داشته باشید و از قبل برای خودتان معلوم کنید که پاشنه شما حداکثر باید چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد. اگر با داماد تقریبا هم قد هستید ترجیحا به دنبال کفش هایی با پاشنه بسیار کوتاه یا حتی انواع کفش های سفید بی پاشنه باشید.

مزون موطیو مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهار =