,

جدیدترین مزون عروس تهران

جدیدترین مزون عروس تهران

جدیدترین مزون عروس تهران

جدیدترین مزون عروس تهران : بسیاری از زنان خود را در انتخاب لباس سردر گم و ناتوان می یابند. با وجود طرح های بسیار متنوع و قیمت های بسیار گوناگون، انتخاب لباس مناسب کمی گیج کننده و سخت به نظر خواهد رسید.انتخاب لباس عروس مناسب و نحوه پوشیدن و استفاده از آن نیازمند توجه به نکاتی است که توجه به آنها در شب تکرار نشدنی عروسی ضروری و مهم است

جدیدترین مزون عروس تهران

اگر‌ها و باید و نباید های خرید لباس عروس

هر دختری دوست دارد در شب عروسی خود لاغر اندام و بدون کوچکترین نقصی باشد، و این وسواس در مورد اندام خیلی بیشتر مشهود است، اما با توجه به فشار برنامه ریزی عروسی، گاهی تبعیت از رژیم غذایی و برنامه ورزشی قبل ازعروسی برای خانم‌ها دشوار می‌شود.آنچه که همیشه در رویا‌های خود به عنوان لباس عروس می‌پرورانده اید را فراموش کنید و به اندام امروزی خود بنگرید. در انتخاب لباس عروس باید بدانید کدام مدل لباس برای پوشاندن قسمت نامتعادل اندام تان مناسب است.

پیشنهاد جدیدترین مزون عروس تهران به عروس خانم ها این است که :

**اگر بازو‌ها و سرشانه‌های بزرگ و قطوری داشته یا کمی قوز دارید، نباید لباس مدل دکلته را سفارش دهید. بهتر است از لباس آستین حلقه‌ای یا آستین کوتاه استفاده کنید.
**اگر پایین تنه تان بزرگ است باید به دنبال لباس‌هایی که از زیر سینه گشاد می‌شوند، باشید
**اگر  خانم ها می‌خواهند بالاتنه شان را کلا جمع وجورتر کنند، باید لباسی با نیم تنه گن شکل و تنگ و دامنی که از کمر پف آلود است را برگزینند.
**اگر  قصد دارید  برجستگی‌های اندام خود را نشان دهید، بهتر است از مدل ماهی استفاده کنید.
**اگر  میخواهید  در هیچ یک از دسته‌های بالا قرار نگیرید ، بهتر است سراغ یک مدل ساده و کشیده بروید، زیرا بر بیشتر اندام‌ها می‌نشیند و ظرافت یک عروس را نشان می‌دهد.

طرح مناسب برای اندام خود را از جدیدترین مزون عروس تهران  انتخاب کنید

جدیدترین مزون عروس تهران

۱- انتخاب لباس شایسته اندام در جدیدترین مزون عروس تهران

لباسی شایسته و مناسب برای اندام سیب شکل یا گلابی شکل انتخاب کنید. یکی از مهمترین نکات در انتخاب لباس عروس،و همچنین به تن نشستن و هم خوانی داشتن با اندام است. قبل ازاینکه به خرید بروید، باید عروس خانم ها  مشخص کنید که چه طرح و برشی مدنظر دارید. اگر شما سینه هایی کوچک و کمر باریک و باسن برآمده ای دارید، راجع به لباس های A  شکل فکر کنید.

** طرح برش A :

این طرح برش ها بالا تنه ی جذب دارند و دامنشان به آرامی از کمر به پایین پهن می شود تا شکل حرف A را ایجاد کنند. این نوع لباس برای بیشتر  اندام ها زیباست و مخصوصا مناسب برای اندام های گلابی شکل و کسانی که پایین تنه جذب نمی خواهند برازنده می باشد.

**کمر برجسته :

 به پیشنهاد یکی از طراحان  جدیدترین مزون عروس تهران : عروس خانم ها می توانند کمر خود را با انتخاب لباسی که دارای کمربندی خاص یا منجوق دوزی در قسمت کمر می باشد برجسته تر نشان بدهید.

**نکته  مهم :

 یه نظر اکثر طراحان بهتر است که از لباس هایی که نیمه پایینشان بیش از اندازه شلوغ و پر کار است دوری کنید.
جدیدترین مزون عروس تهران

۲- لباس عروس با بالاتنه محکم

بهتر است برای  خانم هایی که سینه های بزرگی دارند، لباسی را انتخاب کنند که توانایی نگه داشتن سینه ها را داشته باشد. اگر سینه هایتان بزرگ است، نیاز به لباسی دارید که بالتنه ی محکمی داشته باشد. شما باید  لباس عروسی را انتخاب کنید  که دارای کاپ سینه و یا کرست باشد. این نوع لباس ها حالت مناسبی به اندام شما می دهد و از هرگونه اتفاق اشتباه یا بد ترکیبی لباس در شب عروسی جلوگیری می کنند.

** انتخاب لباس دکلته برای خانم هایی با سینه های بزرگ :

بسیاری از زنانی که دارای سینه های بزرگ هستند، فکر می کنند که نمی توانند لباس های دکلته بپوشند. اما این باور غلط است، شما می توانید لباس دکلته بپوشید فقط برای اینکه از راحتی خود در شب عروسی اطمینان داشته باشید، مطمئن بشوید که بالتنه شما به اندازه کافی تنگ هست و سر جایش می ماند.

**لباس های عروس با یقه مربعی :

جدیدترین مزون عروس تهران

 لباس عروس یقه مربعی  انتخاب بسیار مناسبی برای زنان دارای سینه های بزرگ است . این لباس ها اندام شما را به طور متناسب و چشم نوازی به نمایش میگذارند.

۳-لباس  مدل ملکه ایی

برای اندام های دارای سایز بزرگ تر از لباس های ملکه ای استفاده کنید. لباس طرح ملکه ای شبیه به همان لباس های A  شکل هستند. با این تفاوت که این لباس ها دامنهای بزرگ تر و پهن تری دارند. این نوع لباس بر روی بیشتر هیکل ها ظاهری خیره کننده ایجاد می کند و گزینه ی خوبی است اگر نمی خواهید لباس اندامی و جذب بپوشید.

** دقت در درست انتخاب کردن :

با اینکه لباس های  طرح ملکه ای مد و رایج هستند، با این حال لباسی را انتخاب نکنید که دامن خیلی بزرگ به همراه مقدار زیادی تور داشته باشد. زیرا قطعا شما هنوز می خواهید اندام خود را نشان بدهید.

۴- انتخاب درست برای عروس های ریز نقش

انتخاب لباس عروس برای افراد ریز نقش باید طوری باشد که حالت عمودی را نشان بدهد و قد را بلند تر کند. از لباس هایی که طرح ها و قسمت های افقی مثل روبان و تور و… دارند دوری کنید. و به جای آن به دنبال لباس هایی باشید که طرح ها و قسمت های عمودی دارند.

جدیدترین مزون عروس تهران

**لباس ملکه برای خانم های قد کوتاه  :

لباس های ملکه ای می توانند برای عروس های کوتاه قد مناسب باشند. و با جدا کردن بالا تنه و پایین تنه به بلند دیده شدن پاها کمک می کند.

۵-برای اندام های لاغر و بلند لباس های جذب و راسته انتخاب کنید.

اگر شما لاغر و قد بلند هستید، ممکن است بخواهید اندامتان را به رخ بکشید یا اینکه بخواهید قوس ها و برجستگی های اندامتان را بیشتر نشان بدهید. بسته به اینکه چه نوع لباسی مد نظرتان باشد می توانید یک لباس راسته ی ساده انتخاب کنید که اندامتان را کاملا نشان بدهد یا از برشهایی مثل ماهی استفاده کنید تا قوس های بدنتان را بیشتر نشان بدهد.

** انتخاب لباس راسته :

 لباس راسته لزوما تنگ نیست، اما به هر حال تمام هیکل شما را نشان می دهد. پس اگر با بخشی از هیکل تان احساس راحتی نمی کنید و نمی خواهید دیده بشود از این نوع لباس استفاده نکنید.

نکات مهم در حراج لباس عروس در تهران

جدیدترین مزون عروس تهران

۱- قبل از رفتن برای خرید در جدیدترین مزون عروس تهران ، تماس بگیرید

 اگر شما جزو گروه خانم های چاق هستید قبل از رفتن به حراج لباس عروس در تهران بهتر است با آنها تماس بگیرید چون اکثر فروشگاه ها و مزون ها، لباس هایی با سایز متوسط، یعنی سایز ۳۸ تا ۴۰، را در فروشگاه برای پرو موجود دارند. اگر می خواهید بدانید که لباس سایز بزرگ برای پرو شما موجود است، قبل از رفتن به فروشگاه با آن ها تماس بگیرید و از داشتن نمونه سایز بزرگ مطمئن شوید.

۲- یک فروشنده حرفه ای  در  جدیدترین مزون عروس تهران  پیدا کنید

از یک فروشنده یا دیزاینر حرفه ای کمک بگیرید که با معیارهای انتخاب لباس عروس برای افراد چاق کاملا آشنایی داشته باشد. فردی که علاوه بر دانش و تجربه، تمایل و وقت کافی داشته باشد تا شما را به خوبی راهنمایی کند. یادتان باشد که شما فقط برای لباس پول پرداخت نمی کنید، بلکه قسمتی از هزینه انجام شده مربوط به استفاده از تجربه فروشنده است. از این مزیت به خوبی استفاده کرده و سوالات خود را از او بپرسید. به توصیه های او خوب گوش کنید، به هر حال او یک فرد حرفه ای است.

نکات مهم درباره کرایه لباس عروس از جدیدترین مزون عروس تهران

یکی از مرسوم ترین روش های تهیه لباس عروس ، کرایه آن از جدیدترین مزون عروس تهران است . در این انتخاب کمتر می توانید نگران قیمت بالای لباس عروس باشید اما این انتخاب با ملاحظات و محدودیت های خاصی هم همراه خواهد بود  امروزه به علت شرایط  اقتصادی جامعه اکثر مزون های لباس عروس و آرایشگاه های تخصصی عروس و حتی اطرافیانتان به شما پیشنهاد می دهند که لباس عروس خود را کرایه کنید

 

**مزایای کرایه لباس عروس

کرایه کردن لباس عروس مزیت های زیادی دارد که یکی از این مزیت ها این است که شما در بحبوحه عروسی که توان مالی کمتری دارید ، با انتخاب این روش پول کمتری خرج می کنید . همچنین شما در آستانه شروع مراسم ازدواج که وقت کمتری دارید ، از گرفتاری خرید پارچه و پروهای وقت و بی وقت خلاص می شوید. اگر جای کافی برای نگهداری لباس عروس ندارید با انتخاب این روش دیگر نگران جا برای نگهداری از لباس عروس تان نخواهید بود.

**معایب کرایه لباس عروس

هرچند کرایه لباس عروس مزایایی دارد اما این روش تهیه لباس بدون عیب نیست زیرا ممکن است در شب عروسی آسیبی به لباس عروس مانند افتادن آکسسوار و تزئینات لباس ، سابیده شدن دنباله لباس و… برسد . در صورت رسیدن آسیب حتی اگر مختصر نیز باشد شما موظف به پرداخت خسارت هستید همچنین باید درصورت کثیفی هزینه اتوشویی لباس را نیز تقبل کنید پس اگر نمی توانید از لباس امانتی به خوبی نگهداری کنید ، روش دیگری را برای تهیه لباس عروس انتخاب کنید.

**هزینه کرایه لباس عروس

کرایه لباس عروس های مختلف با یکدیگر متفاوت است مثلا کرایه لباسی که تن پوش اولش است از کرایه لباس عروس هایی که چندین بار پوشیده شده گران تر است وشما باید ۷۰درصد قیمت واقعی لباس را برای کرایه آن بپردازید . باقی لباس ها نیز ۵۰درصد قیمت خرید کرایه داده می شوند.

مزون موطیو مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =