,

قیمت لباس عروس تهران

قیمت لباس عروس تهران

قیمت لباس عروس تهران

قیمت لباس عروس تهران :جشن عروسی های امروزی که برخی تا مرز میلیارد تومان هزینه بر دوش عروس و داماد می گذارند تفاوت بسیاری با مراسم های ازدواج در خارج دارد.در برخی از کشورها دولت از برگزاری تشریفات عروسی جلوگیری می کند.نحوه ی برگزاری عروسی ایرانی داخل کشور با توجه به تفاوت های فرهنگی هر شهر و استان و یا قوم و قبیله ای تفاوت های زیادی دارد که این تفاوت ها در خرید های عروسی مثلا خرید لباس عروس که امروزه با توجه به  این تنوع قیمت لباس عروس تهران  وجود دارد خیلی متفاوت است

قیمت لباس عروس تهران

چرا مدل  و قیمت لباس عروس تهران  مهم است

آرایش صورت و لباس عروس هر دو بهترین مدل هم باشند ولی اگر به چهره ی عروس همخوانی نداشته باشد، عروس زیبا نخواهد بود.پس بسیار مهم است که لباس عروسیتان به استایل و صورت شما بیاید.در حقیقت شب عروسی فقط یک شب است و باید در این شب بهترین باشید.
هیچوقت به خاطر مدل های جدید از لباسی که به چهره شما می آید دست نکشید چرا که در شب عروسی پشیمان خواهید شد.حتماً خیلی از اقوام خود را دیده اید که در هر مجلسی قیافه عروس را با سایر عروس های فامیل مقایسه می کنند.
نگذارید با انتخاب اشتباه شما را به عنوان بد سلیقه ترین شخص فامیل بشناسند.کسی که نتواند یک لباس عروس خوب برای خودش انتخاب کند قطعاً سلیقه ی خوبی در انتخاب لباس ندارد.افراد باید به فکر لباسی باشند که اگر آن را پوشیدند همه از زیبایی شخص مات و مبهوت بمانند.

علت تفاوت قیمت لباس عروس تهران چیست

اگر شما هم به تازگی بدنبال خرید لباس عروس بوده اید ممکن است از تفاوت قیمت لباس های عروس  قابل عرضه تعجب کنید .. لباس های عروس از قیمت های بسیار پایین تا لباس های چند میلیون تومانی قابل خرید هستند . اما علت اصلی تفاوت قیمت لباس عروس در تهران چیست ؟حتما این اصطلاح  را شنیده اید ، هیچ گرونی و هیچ ارزونی بدون دلیل نیست ! اگرفرض را بر این  بگذاریم که لباس ها توسط عرضه کننده درست قیمت گذاری شده اند . که البته با در نظر گرفتن چند نکته مهم خودتان مانند یک حرفه ای می توانید قیمت لباس عروس را تخمین بزنید و اصطلاحا متوجه شوید که لباس  عروس که برای یک شب قرار است پوشیده شود به قیمتش می ارزد یا خیر

متریال بکار رفته شامل پارچه ، تور ، تزیینات لباس عامل مهم در قیمت لباس عروس تهران

یکی از مهم ترین عوامل اختلاف قیمت در لباس های عروس در تهران نوع پارچه و تور و دیگر متریال بکار رفته در لباس است ، قطعا قیمت یک لباس عروس با پارچه تافته مصنوعی بسیار ارزان تر از لباسی از سیلک میکادو مرغوب است و یا دانتل زمخت چینی با دانتل لطیف و زیبای فرانسوی هم از نظر کیفیت هم از نظر قیمت بسیار متفاوت است . شاید به عنوان خریدار عروس خانم ها  اصلا نه از اسم پارچه ها سر در بیاورید و نه آنها را بشناسید اما قطعا متوجه ظرافت و زیبایی آن خواهید شد . اگر دوست دارید لباس شما تزیینات سنگ داشته باشد و کمی درخشان باشد ، حتما متوجه شده اید سنگ ها و منجوق های بکار رفته در لباس نیز نقش مهمی در زیبایی لباس دارند  ، سنگ های درشت و مروارید های پلاستیکی قطعا زیبایی قطعات تراش خورده اتریشی را ندارند اما ارزان تر هستند .
قیمت لباس عروس تهران

محل و کیفیت ارائه ها عامل تاثیرگذاربر قیمت لباس عروس در تهران

خرید آنلاین یا خرید از یک بوتیک شیک با مشاورین متخصص ؟ کدام ارزان تر است ؟ در بسیاری از مواقع محل و نوع ارائه لباس در قیمت آن بی تاثیر نیست .  سایت های فروش آنلاین شاید برای خرید لباس های معمول مفید باشند اما برای خرید لباس عروس در هیچ جا توصیه نمی شوند . برند های مطرح معمولا لیست محل های ارائه محصولات خود را از طریق وب سایت رسمی شرکت اعلام می کنند ، جایی که در آن مشاورین متخصص شما را راهنمایی می کنند تا لباسی انتخاب کنید که مناسب اندام و سلیقه و کاراکتر شما باشد  .

 تاثیر کیفیت دوخت و تزیینات لباس در فروش لباس عروس در تهران

یکی دیگر از عوامل اصلی در قیمت لباس عروس تهران کیفیت دوخت و تزیینات لباس می باشد . هیچ گاه کمیت را فدای کیفیت نکنید ،  یک لباس ساده که کیفیت دوخت بالایی داشته باشد و هیکل شما را از آنچه هست زیباتر نشان دهد  بهتر است از یک لباس بی کیفیت اما مجلل ! ممکن است یک لباس ساده با کیفیت دوخت بالا بسیار گران تر از یک لباس پر زرق و برق با کیفیت دوخت پایین باشد . مثلا سنگ دوزی و اپلیکه هایی که با ظرافت و با دست دوخته شده بسیار زیبا تر از تزییناتی است که با چسب حرارتی بصورت موقتی روی لباس چسبانده می شوند .
قیمت لباس عروس تهران

شرکت و کشور سازنده عاملی موثر در فروش لباس عروس در تهران

بعضی از کشورها قطعا در زمینه مد سابقه درخشان تری دارند مثلا میلان ، پاریس ، بارسلون از شهرهایی هستند که طراحان بزرگ مد و لباس زیادی در طول تاریخ را در خود جای داده اند . شما هم با ما موافقید که لباسی که در یک آتلیه در میلان طراحی و دوخته می شود با یک لباس کپی شرکت چینی هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت قابل قیاس نیستند . البته طراحان و برند های مطرح اروپایی برای پایین آوردن قیمت تمام شده لباس ها در بسیاری اوقات لباس ها را در کارخانه های خارج اروپا تولید می کنند اما تمامی پروسه کنترل کیفیت توسط برند در شرکت مبدا انجام میشود . بنابراین در انتخاب لباس عروس همیشه برند و مبدا آن را در نظر بگیرید . برند ایتالیایی با برند ترک و یا چینی ذاتا متفاوت است و بهای اضافه تر بهای زیبایی ، سابقه  و کیفیتی است که برند به شما تضمین می دهد .

نکاتی درباره انتخاب لباس عروس

قیمت لباس عروس تهران

** بهتر است در ابتدا مبلغی را که می توانید برای تهیه لباس عروس هزینه کنید، تعیین کنید. مشخص بودن مبلغ هم به شما و هم به فروشنده کمک می کند راحت تر و با سرعت بیشتر تصمیم بگیرید.
**حتما زمان کافی برای انتخاب مدل لباس عروس در نظر بگیرید و این کار را تا روزهای آخر مراسم عروسی به تاخیر نیندازید تا به دور از استرس و با حوصله مدل های مختلف را امتحان کنید و تصمیم بگیرید و بهترین مدل دلخواه خود را انتخاب کنید.
**سعی کنید از تخفیف ها و حراجی های مزون های مختلف اطلاع داشته باشید. ممکن است بتوانید لباس عروس دلخواه خود را با قیمت مناسب تهیه کنید.
**در انتخاب لباس عروس به عقیده خود و همسرتان توجه داشته باشید و از قبل درمورد آن با هم مشورت کنید. برخی افراد لباس های پوشیده و برخی دیگر لباس های باز را می پسندند. توجه به این موارد و توافق درباره نوع مدل آن، از هدر رفتن وقت و پول خود جلوگیری می کند.
**هر مدلی را که در ژورنال یا ویترین مغازه ها دیدید بدون امتحان کردن فورا انتخاب نکنید. حتما آن را بپوشید و ببینید با توجه به اندام شما به اصطلاح بر تن شما می نشیند یا خیر. ممکن است یک مدل را دوست داشته باشید اما هنگام پرو آن متوجه شوید به شما نمی آید.

نکات مهم خرید حلقه ازدواج

یکی از کهن ترین رسوم مشترک زوج ها در بین جوامع استفاده از حلقه ازدواج می باشد که علاوه بر مشخص کردن تعهد و وضعیت تاهل، نشانه و نمادیست مبنی بر همراه هم بودن و به یاد هم بودن در هر زمان و هر مکان. تقریبا در همه فرهنگ های مدرن، زوج های جوان، پیش از ازدواج، یا پس از مراسم نامزدی و یا بعد از ازدواج از حلقه ازدواج به عنوان نماد مشترک عشق استفاده می کنند.

از توصیه هایی که می شود به ان اشاره کرد :

** اگر دل خود را بر روی یک حلقه سفارشی قرار دهید، احتمالا زمان بیشتری نیاز خواهید داشت و در ذهن داشته باشید افزودنی هایی مانند حکاکی، می توانند تا یک ماه طول بکشد.
** با همسرتان به توافق برسید که حلقه ازدواج تان طلا سفید باشد یا زرد؟ چون خوب نیست حلقه شما طلا سفید باشد و حلقه همسرتان طلای زرد.
**با فرض این که شما حدود ۳ درصد کل بودجه عروسی خود را در حلقه ها صرف می کنید، خرید کنید.
**اگر شما فوق العاده فعال هستید، به سمت پلاتین بروید، که بسیار با دوام است.
** در حالی که شما نباید از مرسوم بودن ترس داشته باشید، مطمئن شوید که سبک انتخابی شما چیزی است که شما می خواهید برای ۴۰ سال آینده در دست داشته باشید. فقط بیش از حد تأکید نکنید زیرا شما با حلقه تان ازدواج نکردید و همیشه می توانید آن را تغییر دهید (الماس را اضافه کنید یا از طلای سفید به پلاتین بروید).

حلقه ازدواج ساده یا کار شده با نگین کدام بهتر است

یکی از رایج ترین سوالاتی که در خرید حلقه ازدواج پیش می آید این است که حلقه ساده بخریم یا حلقه کار شده با جواهر و به اصطلاح انگشتر ازدواج. پاسخ به این سوال تا حدی به سلیقه شخصی شما و همچنین رسوم منطقه ای باز می گردد اما در این باره نکاتی وجود دارد که دانستن آن ها خالی از لطف نیست. اول این که فارغ از قیمت مناسب تر، حلقه ازدواج ساده رایج ترین نوع حلقه در کل دنیا بوده و دارای طرفداران بی شماری می باشد. به طوری که حلقه ازدواج ساده، همواره انتخاب ثروتمند ترین و سرشناس ترین افراد جهان از هنرمندان گرفته تا ورزشکاران تا سیاست مداران می باشد. همچنین این نوع حلقه، بر خلاف مدل های دارای نگین که در سال های پیشین مدتی در کشور ما نیز مرسوم شده بود، هرگز تابع مد نبوده و مدل آن هرگز کهنه و منسوخ نمی گردد.

حلقه ساده یا ایده های جدید تر

علاوه بر حلقه به صورت کاملا ساده، یکی از پر طرفدار ترین حالت ها حک اسم یا تاریخ خاص و یا اثر انگشت در پشت یا روی حلقه ها می باشد که یک حلقه ازدواج ساده را تبدیل به یک یادگاری ابدی که منحصر به شخص شماست می کند.
به علاوه، برای نشان نامزدی و همچنین برای کسانی که می خواهند نشانی جز حلقه ازدواج ساده و یا طرح های نگین دار قدیمی داشته باشند، حلقه و انگشتر های آویز دار، رینگ اسم، انگشتر دو اسم و انگشتر های فانتزی لیزر، از دیگر گزینه های مناسب می باشد.

وزن و قیمت یک حلقه ازدواج مناسب چقدر است

وزن یک حلقه ازدواج طلای استاندارد به طور میانگین حدود ۵ تا ۶ گرم است که بسته به سایز انگشت ممکن است کمی بالاتر و یا پایین تر بشود. قیمت چنین حلقه ای متناسب با قیمت روز طلا بوده و به صورت زیر محاسبه می شود.
نحوه محاسبه قیمت حلقه در بازار =
هزینه طلای خام + اجرت ساخت + سود فروشنده + مالیات
اما خبر خوش این است که خوشبختانه امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی امکان ساخت حلقه با وزن های پایین تر نیز فراهم شده است. این حلقه ها از نوع تو خالی هستند که از لحاظ ظاهر و نما و استقامت مشابه حلقه های تو پر می باشند ولی با وزن و قیمتی حدود یک سوم آنها…

مزون موطیو مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =