لباس عروس تهران

لباس عروس تهران

لباس عروس تهران

لباس عروس تهران : انتخاب لباس عروس ، برای شب عروسی کار سختی به نظر میرسه اما با رعایت یکسری نکات عروس خانم ها میتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند درباره مدل سبک مدل لباس عروسی خود فکر کنید و برای آن برنامه ریزی کنید. نوع لباس عروس را بر اساس فصلی که مراسم شما در آن برگزار می شود انتخاب کنید. حتی محل برگزاری و تالار عروسی می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد.

لباس عروس تهران

مدل لباس عروس تهران

برای میزان هزینه و بودجه ای که که برای خرید لباس عروس تهران  محاسبه کرده اید برنامه ریزی کنید. کل بودجه را برای خرید لباس عروس تهران خود صرف نکنید چرا که ممکن است نیاز باشد تغییراتی در لباس عروس داشته باشید . به عنوان مثال تغییر اندازه، مدل، انجام کار دست روی لباس عروس یا اضافه کردن ملحقات در مراسم عروسی. چنانچه این برنامه ریزی را نداشته باشید ممکن است از موارد مهمی که احتمال می رود در آینده نیاز شود باز بمایند .

علت تفاوت قیمت لباس عروس در تهران  چیست

اگر شما هم به تازگی بدنبال خرید لباس عروس  در تهران بوده اید ممکن است از تفاوت قیمت لباس های قابل عرضه تعجب کنید .. لباس های عروس از قیمت های بسیار پایین تا لباس های چند میلیون تومانی قابل خرید هستند . اما علت اصلی تفاوت چیست ؟ما فرض را بر این می گذاریم که لباس عروس تهران توسط عرضه کننده درست قیمت گذاری شده اند . که البته با در نظر گرفتن چند نکته مهم خود عروس خانم ها  هم مانند یک حرفه ای می توانید قیمت لباس را تخمین بزنید و اصطلاحا متوجه شوید که لباس به قیمتش می ارزد یا خیر!
لباس عروس تهران

**متریال بکار رفته شامل پارچه ، تور ، تزیینات لباس

یکی از مهم ترین عوامل اختلاف قیمت در لباس عروس تهران  نوع پارچه و تور و دیگر متریال بکار رفته در لباس است ، قطعا قیمت یک لباس عروس تهران با پارچه تافته مصنوعی بسیار ارزان تر از لباسی از سیلک میکادو مرغوب است و یا دانتل زمخت چینی با دانتل لطیف و زیبای فرانسوی هم از نظر کیفیت هم از نظر قیمت بسیار متفاوت است . شاید به عنوان خریدار شما اصلا نه از اسم پارچه ها سر در بیاورید و نه آنها را بشناسید اما قطعا متوجه ظرافت و زیبایی آن خواهید شد . اگر دوست دارید لباس شما تزیینات سنگ داشته باشد و کمی درخشان باشد ، حتما متوجه شده اید سنگ ها و منجوق های بکار رفته در لباس نیز نقش مهمی در زیبایی لباس دارند  ، سنگ های درشت و مروارید های پلاستیکی قطعا زیبایی قطعات تراش خورده اتریشی را ندارند اما ارزان تر هستند .

**کیفیت دوخت و تزیینات لباس عروس

یکی دیگر از عوامل اصلی در قیمت لباس  عروس کیفیت دوخت و تزیینات لباس می باشد . هیچ گاه کمیت را فدای کیفیت نکنید ،  یک لباس ساده که کیفیت دوخت بالایی داشته باشد و هیکل شما را از آنچه هست زیباتر نشان دهد  بهتر است از یک لباس بی کیفیت اما مجلل ! ممکن است یک لباس ساده با کیفیت دوخت بالا بسیار گران تر از یک لباس پر زرق و برق با کیفیت دوخت پایین باشد . مثلا سنگ دوزی و اپلیکه هایی که با ظرافت و با دست دوخته شده بسیار زیبا تر از تزییناتی است که با چسب حرارتی بصورت موقتی روی لباس چسبانده می شوند .
لباس عردوس تهران

**شرکت و کشور سازنده لباس عروس

بعضی از کشورها قطعا در زمینه مد سابقه درخشان تری دارند مثلا میلان ، پاریس ، بارسلون از شهرهایی هستند که طراحان بزرگ مد و لباس زیادی در طول تاریخ را در خود جای داده اند . شما هم با ما موافقید که لباسی که در یک آتلیه در میلان طراحی و دوخته می شود با یک لباس کپی شرکت چینی هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت قابل قیاس نیستند . البته طراحان و برند های مطرح اروپایی برای پایین آوردن قیمت تمام شده لباس ها در بسیاری اوقات لباس ها را در کارخانه های خارج اروپا تولید می کنند اما تمامی پروسه کنترل کیفیت توسط برند در شرکت مبدا انجام میشود . بنابراین در انتخاب لباس عروس  در تهران همیشه برند و مبدا آن را در نظر بگیرید . برند ایتالیایی با برند ترک و یا چینی ذاتا متفاوت است و بهای اضافه تر بهای زیبایی ، سابقه  و کیفیتی است که برند به شما تضمین می دهد .

**محل و کیفیت ارائه

خرید آنلاین یا خرید از یک بوتیک شیک با مشاورین متخصص ؟ کدام ارزان تر است ؟ در بسیاری از مواقع محل و نوع ارائه لباس در قیمت آن بی تاثیر نیست .  سایت های فروش آنلاین شاید برای خرید لباس های معمول مفید باشند اما برای خرید لباس عروس در هیچ جا توصیه نمی شوند . برند های مطرح معمولا لیست محل های ارائه محصولات خود را از طریق وب سایت رسمی شرکت اعلام می کنند ، جایی که در آن مشاورین متخصص شما را راهنمایی می کنند تا لباسی انتخاب کنید که مناسب اندام و سلیقه و کاراکتر عروس خانم باشد  .
لباس عروس تهران

نکته مهم برای بعد از تحویل لباس عروس در تهران

 

نحوه بستن دكمه‌ها و جمع كردن دنباله لباس و… را كه خوب یاد بگیرید ، لباس را لای مقدار زیادی زرورق گذاشته و تحویل‌تان می‌دهند. می‌توانید محض احتیاط یكی از دوستان‌تان را همراه خود ببرید تا با نحوه مراقبت از لباس و بستن دكمه‌ها و… آشنا شده و روز جشن به شما كمك كند.

برای لباس تان از قبل یك جای عالی در نظر بگیرید. از آنجایی كه قد لباس بلند است یك‌چوب‌لباسی مرتفع برایش مناسب خواهد بود. لباس را در یك فضای خالی و تمیز آویزان كنید و مراقب باشید از جاسوسی‌های نامزدتان دور بماند. سعی كنید تا لحظه‌ای كه دم در آرایشگاه دنبال‌تان نیامده چشمش به لباس  عروس نیفتد، این‌طوری حسابی سورپرایز خواهد شد .

 توصیه‌هایی  مهم برای ساقدوش‌ها

لباس عروس تهران

چند سالی است كه مراسم انتخاب ساقدوش در ایران هم باب شده و عروس‌ها از صمیمی‌ترین دوستان‌شان می‌خواهند ساقدوش آنها شوند. ساقدوش‌ها لباس‌هایی یك مدل و یك‌رنگ بر تن دارند كه البته در مواقعی می‌شود به داشتن رنگ یكسان اكتفا كرد و خیلی به‌دنبال مدل یك‌جور نبود. رنگ و مدل لباس شما به‌عنوان ساقدوش با مشورت عروس انتخاب خواهد شد.

در اینجا فقط یك نكته اساسی هست :

**با حفظ احترام تمام و كمال برای همه عروس‌خانم‌ها، باید به ساقدوش‌ها بگوییم فكر نكنند روز جشن تمامی بخش‌های شخصیتی دوست‌شان عوض خواهد شد.

**اگر دوست‌تان به‌عنوان عروس پایش را در یك كفش كرده كه باید رنگی را انتخاب كنید كه بهتان نمی‌آید جلوی این خودخواهی را بگیرید

** درست است كه روز عروسی متعلق به عروس و داماد است اما به این معنی نیست كه شما باید بد لباس بپوشید تا عروس خوب به چشم بیاید

**همه ساقدوش‌ها سر رنگ با هم توافق كرده و رنگ مناسب را انتخاب كنند

**بهترین رنگ برای لباس شما صورتی ملایم، یاسی، آبی‌آسمانی و در نهایت قرمز لاكی است

نکاتی که عروس‌ خانم های  کوتاه قد باید رعایت کنند

لباس عروس تهران

**پارچه‌های اضافه:

تلاش نکنید با انتخاب لباس عروس چند لایه خودتان را قایم کنید! در عوض، لباسی را انتخاب کنید که اندامتان را زیباتر نشان دهد.

**جزئیات اضافی :

منجوق‌کاری و پاپیون شما را از زیبایی اصیل دور نگه می‌دارند. دنباله‌های طولانی هم جزء پارچه‌های اضافه می‌باشد. با انتخاب دنباله طولانی توجه حضار را به قد کوتاهتان جلب خواهید کرد.

**لباس عروس پایین کمر :

این مدل‌های پایین کمر از ناحیه کمر به پایین‌تر به شکل قطره هستند. این لباس‌ها پاهای عروس را کوتاه‌تر نشان می‌دهند.

طول متوسط :

دامن‌های قد متوسط لباس عروس ممکن است زیبا به نظر برسند اما هیچکدام به اندازه مدل‌های کوکتل برای شما برازنده نخواهد بود
.

تکنیک هایی برای بلند بنظر رسیدن عروس خانوم

لباس عروس تهران

 

۱-تاج عروس :

یک نکته ای که در انتخاب تاج عروس بسیار مهم است ، اندازه قد عروس و داماد اگر هم قد هستید ، نباید تاجی انتخاب کنید که باعث شود قد شما از داماد بلند تر نشان داده شود. همینطور برعکس، اگر قد شما کوتاه تر باشه ، میتونید با انتخاب تاجی بلند ، اندازه قد شما یکی شود.

۲- شینیون بالای سر

۳-یقه هفت لباس عروس
۴- دامن کلوش
۵- دامن به فرم A
۶- دامن راسته
۷- دامن بین دو مدل خیلی راسته و نه خیلی پفی
۸- برای عکاسی کفش لژ دار خیلی بلند بپوشید ولی در سالن و تالار میتوایند کفش دیگری بپوشید که راحت باشید

باید و نبایدهای مدل‌ لباس عروس برای عروس کوتاه قد

لباس عروس تهران

قد کوتاه و سایز کمر کوچک جزء المان‌های یک عروس کوتاه قد می‌باشد. اگر شما عروس ریز اندام و ظریفی باشید، باید لباس عروسی را انتخاب نمائید که قد شما را کشیده‌تر نشان دهد. بهترین مدل‌ دامن و بالاتنه لباس عروس برای عروس‌های کوتاه قد مدل‌های راسته، ترومپت و ساده هستند. و در عوض، باید از انتخاب و خرید لباس‌های عروس پرنسسی خودداری کنید. زیرا بیشتر از آنکه در این لباس‌های عروس پُر از پف و گیپور زیبا به نظر برسید، در لباستان گم خواهید شد! برخی از لباس‌های عروس با منجوق‌کاری، پاپیون‌، دنباله‌های مدل‌دار و… باعث می‌شوند تا عروس کوتاه قدتر از آنچه هست به نظر برسد و از جلوه زیبایی او می‌کاهد. بنابراین، عروس‌های کوتاه قد باید لباس‌های عروس ساده و در عین حال زیبا انتخاب کنند. حتی اگر تمایل دارید از تور برای پوشانیدن جلوه زیبای صورتتان استفاده نمائید، سعی کنید تا حد امکان آن را ساده نگه دارید

خلاصه

خرید لباس عروس برای افراد قد کوتاه ممکن است کمی سخت و خسته کننده باشد، اما برای پیدا کردن پیراهنی فوق العاده انتخاب های زیادی دارید. با در نظر داشتن نکات بالا می توانید پیراهنی را انتخاب کنید که شما را زیباتر و قد بلندتر نشان دهد که بتوانید در مهم ترین روز زندگی تان خیره کننده به نظر برسید.

مزون موطیو مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 14 =