لباس عروس کرج

لباس عروس کرج

لباس عروس کرج

لباس عروس کرج : یکی از به یاد ماندنی ترین مراسمات در طول زندگی هر فردی جشن عروسی اوست زیرا این مراسم برای اغلب افراد یک بار تکرار می شود اما در میان همه این تدارک‌دیدن‌ها دخترخانم‌ها یک دغدغه شیرین اما جدی هم دارند و آن هم انتخاب لباس عروس مناسب است حق هم دارند انتخاب در میان انواع و اقسام طراحی‌ها آن هم با قیمت‌های نه چندان مناسب این روزها، اصلا ساده نیست

لباس عروس کرج

قبل از انتخاب زمان و مکان مراسم عروسی سراغ خرید لباس نروید

در مدل سبک لباس عروسی خود فکر کنید و برای آن برنامه ریزی کنید. نوع لباس عروس را بر اساس فصلی که مراسم شما در آن برگزار می شود انتخاب کنید و یا محل برگزاری و تالار عروسی می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال اگر شما عروسی خود را در فضای باز برگزار می کنید لباس عروسی تان بهتر است از زرق و برق زیادی برخوردار باشد که چشمگیر باشد و جلوه لباس عروسی شما را به حد اعلی برساند.

انتخاب لباس عروس از مزون لباس عروس در کرج

لباس عروس کرج

 همه دختر خانم ها از کودکی آرزوی پوشیدن لباس سپید عروسی را در ذهن دارند . با نزدیک شدن به مراسم عروسی خانم ها باید لباس عروس خود را انتخاب کنند .انتخاب لباس عروس برای خرید و انتخاب این لباس باید به جنس پارچه ، دوخت ، مدل، سنگ دوزیها ، مکان خرید، زمان ، بودجه لباس  عروس کرج و … توجه نمود . اگر مراسم ازدواج شما هم نزدیک است پس بهتر است  به دنبال بهترین مزون لباس عروس در کرج باشید

نکاتی درمورد انتخاب لباس عروس برای افراد قد بلند

بیشتر لباس های عروس از پیراهن های عادی بلندتر هستند اما انتخاب لباس عروسی که تا نوک پنجه پا را بپوشاند، برای افرادی که قد ۱۸۰ سانتی متر یا بیشتر دارند، همچنان کار دشواری است. زمانی که به خرید می روید، نگرانی که در مورد قدتان دارید را با فروشنده در میان بگذارید. از آنجا که معمولا لباس عروس سفارشی دوخته می شود، می توانید لباسی بلندتر از حالت عادی سفارش دهید. در این صورت مشکل زیادی برای یافتن لباسی با قد مناسب خودتان نخواهید داشت.

طبق روال معمول، پس از انتخاب پیراهن مورد علاقه خود از میان لیست موجود در فروشگاه، سایز خود را سفارش داده و چند هفته بعد آن را تحویل خواهید گرفت. نگران کوتاه شدن قد لباس تان هم نباشید چراکه بسیاری از طراحان مد طوری قد لباس را طوری در نظر می گیرند که با قد شما و هزینه ای که برای لباس تان می کنید، هم خوانی داشته باشد. پس اگر سراغ لباس عروس های حاضری می روید، رویای یک لباس عالی با تمام ویژگی های مورد علاقه تان را در سر نپرورانید. به جای آن زودتر به فکر خرید لباس عروس تان باشید تا زمان کافی برای خرید یک پیراهن سفارشی را داشته باشید.

ایجاد تغییرات در لباس عروس

حتی اگر عروس قد بلندی نباشید، به احتمال زیاد به تغییراتی در لباس عروس خود نیاز خواهید داشت. در واقع حدود ۹۰ درصد عروس ها به این تغییرات نیاز دارند. پس بیش از حد نگران آن نباشید. بلند کردن قد لباس، تنها یکی از کارهایی است که بدون دردسر زیاد انجام می شود. بسته به مدل پیراهنی که انتخاب می کنید، این تغییرات متفاوت است.

گاهی اوقات به پایین دامن و گاهی به لایه های بالایی آن پارچه متناسب اضافه می شود تا به قد مورد نظر شما برسد. اگر خیاط شما حرفه ای باشد، مطمئنا می داند که چگونه این مار را انجام دهد. پس این کار را به هیچ عنوان به یک خیاط عادی نسپارید؛ زیرا ممکن است آن را خراب کند. تنها یک خیاط آشنا به لباس عروس توانایی انجام این کار مهم را دارد؛ دلیل این موضوع هم این است که لباس عروس در مقایسه با پیراهن عادی یا رسمی پیچیده تر است.

لباس عروس کرج

انتخاب جنس پارچه

در شکل نهایی لباس عروس کرج ، جنس پارچه به اندازه مدل و استایل آن حائز اهمیت است. جنس پارچه را با توجه به این که آیا می خواهید قد لباس تان را نشان دهید یا خیر انتخاب کنید. استفاده به جا از پارچه های سفت محکم، می تواند به لباس ابعاد و بافت بخشیده و شما را پُرتر نشان دهد. از سوی دیگر، پارچه های نرم و براق با درخشندگی خاصی که دارند می توانند شما را لاغرتر و قد بلندتر نشان دهند.

برای افراد چاق تر، مدل پفی با پارچه توری، بهترین انتخاب است. برای عروس خانم هایی با فرم بدن ساعت شنی که می خواهند انحنای طبیعی بدن خود را نشان دهند پارچه ساتن مناسب خواهد بود. زمانی که می خواهید فرم طبیعی بدن خود را نشان دهید، مدل فون با طراحی کمر متمایز یا بالا تنه کار شده که با دامن آن متفاوت است انتخاب خوبی خواهد بود. از انتخاب لباس عروس هایی با آستین و یقه بلند دوری کنید؛ زیرا این مدل لباس، قد شما را بلندتر کرده و ممکن است برای قد بلند شما مناسب نباشد.

انتخاب کفش عروسی

یک توصیه ای که به تمام عروس خانم ها می کنیم این است که کفش خود را به موقع خریداری کنید و برای اولین قرار پرو لباس، همراه خود داشته باشید. هرچند درمورد افراد قد بلند، این موضوع کمی متفاوت است، اما کفش خود را قبل از لباس عروس تان بخرید با این کار متوجه اندازه تغییرات لازم در قد لباس خواهید شد. اگر قد بلند هستید، پوشیدن کفش هایی با پاشنه کوتاه هم شاید باعث شود که لباس تان به کمی پارچه اضافی احتیاج پیدا کند.اگر لباس تان کوتاه و بالاتر از مچ پا باشد، بعد از دوخت، اضافه کردن پارچه به آن دشوار خواهد بود.

لباس عروس کرج

می دانیم که عروس های قد بلند، در انتخاب کفش عروسی، گزینه های زیادی ندارند. اما با این حال، خود را به پوشیدن کفشی که دوست ندارید محکوم نکنید. به گزینه های بیشتری فکر کنید؛ مثل کفش های دست دوز یا اکسسوری های کفش که کفش ساده شما را زیبا و جذاب تر می کنند. خلاق باشید و خود را مجبور به انتخاب از میان گزینه های موجود نکنید. با این کار ممکن است کفشی را بپوشید که دوست ندارید.

صادق ترین افراد را برای پرو و انتخاب لباس عروس با خودتان ببرید

بیشتر و بهترین مزون لباس عروس در کرج هم  تنها به شما اجازه آوردن ۲ و نهایتاً سه همراه را برای انتخاب لباس عروس کرج  می دهند. پس یک جمعیت ۱۰ نفری خوشحال و خندان که زمانی که از اتاق پرو با لباس عروس بیرون می آیید با گریه خوشحالی از دیدن عروس جیغ و فریاد می کنند وجود ندارد.پس بهتر است  صادق ترین و احساسی ترین افرادی را که می شناسید همراهتان ببرید.

پیشنهاد نیشود که مادرتان  به عنوان صادق ترین که  اگر لباسی به شما نیایید صادقانه می گوید  چون پس از امتحان کردن چندین لباس دیگر به اندازه کافی دید واقع بینانه نخواهید داشت قطعا  و عمه تان  به عنوان حساس ترین  به شما می گفت که در هر لباسی زیبا هستید. و دوستانتان که در خانه می ماندند.

تاج عروس و مهم ترین نکات انتخاب آن

**تاج عروس متناسب با اندازه سر خود را انتخاب کنید.

در انتخاب تاج عروس هرمدلی که انتخاب می شود باید حتما اندازه سر عروس بوده و احساس راحتی داشته باشید. هم چنین به راحتی قابل نصب بوده و از روی سر کنده نشود.

**تاج عروس انتخابی متناسب با فرم صورت باشد.

توجه به این نکته خیلی مهم است که نوع تاجی که انتخاب می کنید متناسب با فرم صورتتان باشد.بهتر است صورت های کشیده از تاج کوتاه تر و صورت های پهن از تاج بلندتر استفاده کرد. صورت های بیضی می توانند از هرنوع تاجی استفاده کنند.اشخاصی که پیشانی بلند دارند بهتر است از تاجی که روی پیشانی می آید استفاده کنند تا زیبایی آنان را چندبرابر کند.
لباس عروس کرج

تناسب تاج عروس با لباس عروس

راحت ترین راه جهت هماهنگ کردن لباس عروس با تاج عروس، نگاه کردن به تزئینات و مدل های هر دو است. برخی ها تصور اشتباهی دارند و فکر می کنند اگر هم لباس عروس و هم تاج عروس پر از طرح و نقش و گران قیمت باشد، زیبایی بیشتری بدست می آورند در حالیکه این مورد کاملا اشتباه است. اگر قصد دارید لباس عروس تان پر از طرح و نقش باشد، باید تاج عروسی با طرح ساده انتخاب کنید همینطور برعکس این مورد نیز میتواند اتفاق بیفتد.

یادتان نرود که مدل لباس عروس نیز در انتخاب اندازه تاج عروس نیز تاثیر دارد برای مثال لباس عروس در انواع بسیار متنوعی تولید می شود که یکی از آنها، به مدل لباس عروس پرنسسی معروف هستند و حتی جزء لباس عروس های پرطرفدار نیز محسوب می شود پیشنهاد ما برای این دسته از مدل لباس های عروس، تاج عروس بزرگ و با شکوه است. همچنین نکته دیگر قابل ذکر در ست کردن تاج عروس با مدل لباس عروس، هماهنگی در تزئینات به کار رفته است. ب

مدل تاج عروس

در ادامه به مهم ترین نکات  که میشود به آن پرداخت عبارتند از :

**کسانی که که لباس عروس ساده انتخاب می کنند بهتر است تاج عروس ساده هم استفاده کنند.
**اگر شینیون ساده انتخاب می کنید می توانید از یک تاج پرکار و شیک و توری چین دار استفاده کنید.
**اگر شینیون شما پرکار است از تاج عروس و تور ساده تر استفاده کنید.
**برای تزیین مدل های چتری پف دار که لایه لایه آرایش می شود از تاج متوسط (نه بلند و نه کوتاه) استفاده کنید. تاج باید از نوع یکدست از نظر ارتفاع و مدل انتخاب شود.
**برای مدل های موی شلوغ و پرکار از گل های معمولی تر و کم کارتر استفاده کنید تا آرایش مو زیبایی خود را به صورت واقعی نشان دهد.
لباس عروس کرج

**خودداری از خرید تاج

نیازی به خرید تاج نیست،میتوانید آن را از مزون لباس یا آرایشگاهتان اجاره کنید،ولی قبل از اجاره تاج حتما با شینیون کار و آرایشگرتان هماهنگ کنید تا بنا به مدل در نظر گرفته شده برای شینیون شما ،اقدام به انتخاب و اجاره تاج کنید.

در انتخاب آخر دقت کنید

از نظر دیگران استفاده کنید و بشنوید اما نگذراید که نظر آنها تحمیلی باشد. اگر شما لباس عروس کرج  خود را بر اساس علایق دیگران نه سلیقه خود انتخاب کنید ممکن است در آینده پشیمان شده و حسرت گذشته را بخورید. همچنین می توانید از نظر داماد هم در این مورد آگاه شوید. بیشتر عروس ها تمایل دارند که داماد عروس و لباس عروس را تا زمان مراسم و حضور در تالار پذیرایی نبینند اما ممکن است ایده او باعث تغییر نظر شما و در نتیجه انتخاب لباسی با سلیقه و نظر طرفین انجام شود.

 

مزون موطیو -مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =