لباس نامزدی تهران

لباس نامزدی تهران

لباس نامزدی تهران

لباس نامزدی تهران : جشن نامزدی و عقد از به یادماندنی‌ترین جشن ها برای هر خانمی است که یاد و خاطره اش تا سال ها در ذهن می ماند و اگر همانطور که دوست داشته برگزار شده باشد،قطعا حضور در هر مجلسی برای یک خانم بدون داشتن لباس مناسب امکان پذیر نیست. حالا اگر این مجلس، جشن نامزدی یا عقدکنان باشد، حساسیت و اهمیت موضوع صد چندان می شود.

لباس نامزدی تهران

البته شاید انتخاب لباس نامزدی شیک و ساده برای شما عروس خانم جوان شاید کمی مشکل باشد،فکر نکنید گران‌تر بودن یک لباس دلیل بر بهتر بودن آن است. مهم ترین موضوع در انتخاب لباس نامزدی تهران ، توجه به این نکته است که هر نوع مدل لباسی برای یک نوع بدن و چهره‌ مناسب است و شما باید لباس مناسب مراسم خودتان را پیدا کنید. ضمن اینکه باید به شرایط مراسم هم توجه کنید و لباس تان مطابق با آن انتخاب شود. لباس نامزدی در واقع نوعی لباس شب است اما معمولا یا پرزرق و برق تر است و یا مدل پیچیده تری دارد. مگر اینکه شرایط مراسم اقتضا کند. البته اگر قصد دارید لباس نامزدی تان را بعدها در مجالس دیگر هم بپوشید، می توانید آن را ساده تر انتخاب کنید.

ویژگی یک لباس نامزدی خوب چیست

پس از مراسم عروسی با تمامی تشریفات و نکات برای برگزاری یک مراسم عروسی خوب؛ مراسم نامزدی نیز دارای اهمیت است، به ویژه لباس نامزدی که باید شیک و متفاوت باشد. تنها گران بودن لباس دلیل بر زیبا بودن و شیک بودن نیست بلکه جنس پارچه؛رنگ،طرح و مدل آن نیز باید مناسب و زیبا باشد.لباس نامزدی نوعی لباس شب ولی با ویژگی های منحصر به خود است که می تواند پرزرق و برق و یا بلند و دونباله دار باشد و یا کوتاه و کمی ساده تر باشد. لباس نامزدی حتی می تواند ساده و به مدلی انتخاب شود که بشود مجددا از آن برای مجالس دیگر استفاده کرد. انتخاب خدمات مجالس خوب برای برگزاری جشن نامزدی نیز حائز اهمیت است و مجلس نامزدی شما نیز می تواند در باغ عروسی و یا تالار به انتخاب شما برگزار گردد. در ادامه ویژگی یک لباس نامزدی خوب را با هم بررسی می کنیم.

لباس نامزدی تهران پر زرق و برق یا ساده کدام بهتر است

در انتخاب لباس نامزدی تهران ، اولین موضوعی که باید مورد توجه قرار دهید این است که آیا بعد از مراسم نامزدی، جشن عقد هم خواهید داشت یا اینکه با یک عقد محضری ساده، به ازدواجتان رسمیت می بخشید. دوم اینکه فاصله بین نامزدی و جشن عروسیتان چقدر است. اگر فقط جشن نامزدی خواهید داشت، دستتان برای انتخاب لباس بازتر است و می توانید یک لباس پر زرق و برق انتخاب کنید اما اگر جشن عقد هم در پیش دارید و یا اینکه فاصله چندانی بین جشن نامزدی و عروسی نیست، بهتر است از زرق و برق لباس نامزدی بکاهید.
لباس نامزدی تهران

رنگ لباس نامزدی تهران

رنگ لباس نامزدی تهران  نیزبا توجه به سلیقه افراد متفاوت است اما بهتر است از رنگهای سفید،شیری،کرم،نباتی برای لباس نامزدی استفاده نشود. این رنگ ها شبیه به رنگ لباس عروس است و لباس نامزدی شما باید متفاوت باشد.برخی از خانم های برای لباس نامزدی خود رنگ مدل سال را انتخاب می کنند. عده ای نیز رنگ های ملایم و روشن مانند
صورتی،گلبهی، کالباسی، یاسی .. می پسندند. ترجیح برخی دیگر نیز رنگ های تند مانند قرمز،آبی نفتی، سبز و… است. از رنگ های فانتزی برای لباس نامزدی خود استفاده نکنید مانند فسفری یا نارنجی چنین رنگ های جلوه زیبایی در عکس های شما ندارند همچنین قابل استفاده در مجالس دیگر نیستند.
توصیه می شود لباس نامزدی تهران  خود را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید، همچنین می توانید لباس خود را با لباس همسر خود ست کنید و تناسب رنگ میان لباس خود و همسرتان ایجاد کنید. رنگی انتخاب کنید که مناسب شما و همسرتان باشد.

مدللباس نامزدی تهران براساس هیکل

فرم بدن خود را در نظر بگیرید و سعی کنید لباسی انتخاب کنید که به زیباترین فرم بدن شما را نشان دهد و ایرادهای هیکل تان را بپوشاند. در عین حال استایل متناسب با همسرتان داشته باشید. به خاطر داشته باشید که لباس گشاد، اندام تان را بزرگ تر نشان می دهد و لباس خیلی تنگ باعث آزارتان می شود و شما را معذب می کند. مهم ترین نکته این است که در لباس خود کاملا احساس راحتی کنید. به طور کلی دختران قد کوتاه برای انتخاب مدل لباس نامزدی خود بهتر است یک مدل لباس با کمر افتاده و بخشی روی کمر را انتخاب کنند زیرا این مدل لباس می تواند شما را از آنچه که هستید، بلندتر نشان بدهد.

لباس نامزدی تهران
مدل لباس پرنسسی برای دختران قد کوتاه که درشت و چاق هستند، بسیار خوب است. مدل لباس و پیراهن های بزرگ و پف کرده می تواند برای دختران قدبلند موثر باشد. مدل لباس های بسیار باریک و تنگ ممکن است شما را از آنچه که هستید نیز بلندتر نشان بدهد. برای ایجاد تعادل مناسب، یک پیراهن با دامن کلوش، اما نه خیلی پف و کلوش یا دامنی که جلوی صافی دارد و با پارچه تزیین شده یا پشت شلوغ و کارکرده ای دارد را انتخاب کنید.
مدل لباس با بالاتنه کوتاه و خط کمر بالا که با یک دامن به شکل خطی یا دامن راسته همراه شده باشد، بهترین انتخاب برای خانم هایی است که نیم تنه های بلند دارند. هر مدل دامن با کمر افتاده و بخشی بر روی کمر، که قسمت پایین بدن را زاویه دار کند، کمر را بلندتر نشان می دهد. دامن هایی به شکل خطی، کمتر از دامن های پف کرده در کمر، به حجم کمر می افزایند و برای خانم هایی که نیم تنه کوتاه دارند، مناسبت ترند.
لباس نامزدی تهران

لباس نامزدی تهران متناسب با رنگ پوست

سعی کنید به جز مد روز و در نظر گرفتن سایز و فرم بدن خود، لباسی را انتخاب کنید که رنگ آن متناسب با پوست شما باشد. برای مثال اگر رنگ آبی کاربنی رنگ سال است، صرفا به دلیل به‌روزبودن آن را انتخاب نکنید. اول رنگ پوست خود را در نظر بگیرید و بعد رنگ لباس را انتخاب کنید. توصیه‌هایی برای ۳ رنگ پوست مختلف وجود دارد که باید به آنها ها توجه کرد از جمله :

**رنگ پوست روشن :

اگر رنگ پوست شما خیلی روشن است بهتر است از یک لباس‌ مجلسی با رنگ تیره استفاده کنید. لباس‌هایی با رنگ روشن، شما را بی‌روح نشان می‌دهد.

**رنگ پوست گندمی یا زرد رنگ :

در صورتی که پوست شما گندمی است یا تن زرد دارد بهتر است از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید. به این ترتیب رنگ پوست شما متعادل‌تر دیده خواهد شد.

**رنگ پوست تیره :

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که رنگ پوست تیره دارند، پیشنهاد می‌کنیم که لباس مجلسی با رنگ‌های روشن را امتحان کنید.

**رنگ پوست برنزه یا زیتونی :

برای این افراد، به جز رنگ‌های تیره، پوشیدن سایر رنگ‌ها مثل رنگ‌های روشن و یا نئونی می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل باشد.

مدل لباس عروس جدید در تهران

برای خرید  بهترین مدل لباس عروس جدید در تهران  اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید انتخاب لباس عروس متناسب با پولتان است . بهتر است مبلغی را که برای خرید لباس کنار گذاشته اید را تعیین کنید و سپس بر حسب آن لباس را انتخاب کنید .شما می توانید برای خرید راحت و آسان لباس عروس مقدار هزینه ای را که می توانید برای لباس عروس نمایید را به فروشنده بگویید تا او شما را راهنمایی نماید. کل بودجه تان را برای خرید لباس عروس خود صرف نکنید زیرا تغییراتی که باید در لباس عروس ایجاد نمایید مانند تغییر اندازه، مدل و… نیازمند هزینه است.

احساس خود را درباره  مدل لباس‌ عروس‌ های جدید در تهران  که پرو می‌کنید به راحتی بیان کنید

لباس نامزدی تهران

برخی از عروس‌ها خیلی مودب و حرف‌شنو هستند و در انتخاب لباس کاملا به حرف و پیشنهادات مشاور یا فروشنده گوش می‌کنند. اما برای رسیدن به یک انتخاب صحیح عروس باید کاملا رک و صادق باشد و نظرات خود را به‌راحتی با مشاور لباس عروس در میان بگذارد؛ زیرا مشاور برای ارائه انتخاب‌های بهتر، باید با بازخورد حقیقی شما مواجه شود. به‌خاطر داشته باشید که معمولا مشاور شما یا فروشنده، آن لباس را طراحی نکرده‌اند و فقط به دنبال بهترین گزینه برای شما هستند. بنابراین عقب نکشید و به حرف آن‌ها گوش دهید.

بهتر است قبل از هر چیز با مشاور یا فروشنده‌ لباس عروس درباره آن‌چه در هر سبک دوست دارید و یا دوست ندارید کاملا صادق باشید. چون اگر احساسات و علایق واقعی خود را بروز ندهید و با فروشنده یا مشاور در میان نگذارید، مسلما او نیز قادر به کمک به شما برای داشتن لباس رویایی‌تان نخواهد بود

 لباس نامزدی تهران مدل پوشیده

 لباس نامزدی مناسب، بستگی به شرایط برگزاری جشن نامزدی شما و رسم و رسومات خانوادگی شما و همسرتان دارد به همین دلیل است که مدل های متنوع و زیادی برای لباس نامزدی وجود دارد. بعضی از عروس خانم ها لباس نامزدی بلند و برخی دیگر لباس نامزدی کوتاه را می پسندند.

لباس های آستین دار چه برای لباس عروس آستین دار چه برای لباس نامزدی آستین دار همیشه طرفداران ویژه خود را دارد. با اینکه مراسم نامزدی معمولا زنانه برگزار می شود اما بنا به رسم و رسومات خاصی ممکن است این مراسم با حضور آقایان نیز برگزار شود که عروس خانم ها تمایل دارند لباس نامزدی پوشیده و حتی محجبه به تن کنند دقیقا مانند مراسم عروسی و لباس عروس محجبه ..

 

تفاوت لباس نامزدی و عقد

**لباس نامزدی برای جشن عقد کمی با لباس نامزدی متفاوت است برای لباس عقد بهتر است رنگ لباس هایشان روشن باشد
**معمولا نباتی ،صورتی و آبی روشن کاربرد بیشتری دارند
**به هر حال باز هم توصیه می شود از لباس سفید اجتناب کنید
**دامن لباس عقد بهتراست بلند باشد در واقع چیزی بین لباس عروسی و لباس نامزدی
**حریر و تور و گیپور از چیزهایی هستند که معمولا در لباس عقد کاربرد دارند و نه در لباس نامزدی

 

 

 

مزون موطیو مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پانزده =