مدل لباس عروس جدید در تهران

مدل لباس عروس جدید در تهران

مدل لباس عروس جدید در تهران

مدل لباس عروس جدید در تهران: هر دختر خانمی  آرزو دارد برای شب عروسی خود بتواند زیباترین و  بی نقص ترین مدل لباس عروس جدید در تهران را بپوشد و در مزاسم خود بدرخشد و برای این کار باید برای مراسم عروسی خود لاغر کند و اندامش بدون عیب باشد که اگر اندامش اینگونه باشد می تواند مدل لباس عروس جدید در تهران را در مراسم خود بپوشد.

مدل لباس عروس جدید در تهران

 

مدل لباس عروس جدید در تهران برای سال ۲۰۱۹

مدل لباس عروس جدید در تهران که عروس ممکن است دوست داشته باشد در مراسم خود بپوشد را باید با توجه به اندام خود انتخاب کند و حتما به پوشیدن یک مدل لباس عروس جدید در تهران اصرار نکند و سعی کند مدل لباس عروس جدید در تهران متناسب با اندام امروزی خود را بپوشد تا بتواند ایراد های اندام های خود را بپوشاند و بدون نقص و زیبا دیده شود.

اگرهای مدل لباس عروس جدید در تهران

۱-اگر عروس بازوها و سرشانه های بزرگ و قطوری دارد یا دارای کمی قوز می باشد باید از پوشیدن مدل لباس عروس جدید در تهران که مدل دکلته دارد اجتناب کند و به جای آن بهتر است از لباس آستین حلقه ای یا آستین کوتاه استفاده نماید.

۲-اگر عروس  پایین تنه اش بزرگ است باید دنبال لباسی باشد که از زیر سینه گشاد می شود.

۳-اگر عروس دوست دارد بالاتنه اش جمع و جورتر دیده شود، باید مدل لباس عروس جدید در تهران که انتخاب می کند نیم تنه گن شکل و تنگ و دامنی که از کمر پف آلود است باشد.

مدل لباس عروس جدید در تهران

۴-اگر عروس دوست داشته باشد که برجستگی های اندامش بهتر دیده شود توصیه می شود از مدل لباس عروس جدید در تهران که مدل ماهی است استفاده کند.

۵-در صورتی هم که عروس جزو هیچ کدام از دسته های بالا نیست باید به سراغ یک مدل لباس عروس جدید در تهران که ساده و کشیده باشد برود زیرا بر بیشتر اندام ها می نشیند و ظرافت یک عروس را بهتر نشان می دهد.

خرید لباس زیر متناسب با مدل لباس عروس جدید در تهران

در صورتی که مدل لباس عروس جدید در تهران تنگ و کشیده باشد، حتما باید به دنبال لباس زیری باشد که کاملا اندازه و مناسب بدن اش باشد. برای اینکه بند لباس زیر از زیر لباس برجسته دیده نشود یا نوار آن سبب جمع شدن پوست و بالا و پایین رفتن لباس زیر و ایجاد حالت برآمدگی و تو رفتگی در ناحیه پشت و زیر سینه نشود، باید لباس زیر کاملا اندازه بدن باشد. چون کیفیت و اندازه لباس زیر مخصوص برای بهتر نشان داده شدن مدل لباس عروس جدید در تهران بسیار مهم می باشد، هنگام خرید لباس زیر برای عروسی حتما قبل از خرید باید از فروشنده سوال کنید که آیا پس از فروش تعویض انجام می دهد یا خیر ؟

عکس لباس عروس ایرانی خوشگل

عکس هایی که در شب عروسی گرفته می شوند بسیار مهم می باشد چون این عکس ها به عنوان یادگاری ای از شب عروسی می مانند بنابراین سعی عروس و داماد این است که در این شب زیباترین عکس عا را ثبت کنند. برای زیباتر دیدن شدن هر چه بیشتر عکس ها  توصیه می شود ژست ها در عکس ها ایستاده باشد، شانه ها به سمت عقب و پشت صاف نگه داشه شود و از قوز کزدن خودداری شود.

مدل لباس عروس جدید در تهران

همچنین بهتر است برای زیبایی هر چه بیشتر عکس ها از کفش های پاشنه بلند استفاده شود تا اندام کشیده تر به نظر برسد. البته  باید سعی شود کفش بیشتر از ۸ سانت نباشد. به تصور خیلی ها، پوشیدن کفش پاشنه بلند فقط  سبب بلندتر دیده شدن قد می شود اما واقعیت این است که این کفش ها وزن را در نگاه بیننده بین طول قامت بلندتری پخش می کنند. البته بهتر است در عروسی پاشنه کفش حداکثر ۸ سانت باشد.

نکاتی برای خرید لباس عروس جدید در تهران

هنگامی که برای خرید لباس عروس به بازار می روید ، ممکن است با مشکلات و مسایلی روبرو شوید که قبلا فکر آن را نکرده بودید و این باعث می شود بخش زیادی از وقت شما هدر برود و از طرفی استرس و نگرانی شما نیز بیشتر شودشما باید برای  انتخاب زیباترین و بهترین مدل لباس عروس برای شب رویایی ازدواجتان به  نکاتی توجه کنید از جمله :

 ۱-به مکان مراسم  عروسیتان توجه کنید

قبل از خرید لباس عروس، شما باید به مکانی که می خواهید عروسی را در آن برپا کنید، توجه کنید. باید بدانید که مراسم شما در یک تالار برگزار خواهد شد یا در یک باغ یا حتی ساحل دریا؟ مطمئنا لباسی که برای تالار می پوشید، با لباسی که برای عروسی در محیط باز مناسب است، فرق دارد. به عنوان مثال شما نمی توانید لباسی دنباله دار را در محیطی باز و پر از گل و گیاه به تن کنید زیرا امکان کثیف شدن آن وجود دارد. برای این منظور، قبل از هر تصمیمی از مکانی که می خواهید در آن مهمترین روز زندگی تان را برگزار کنید، آگاه شوید

مدل لباس عروس جدید در تهران

۲- اگر قدتان بلند نیست، لباس پرنسسی نپوشید

لباس های پرنسسی بیشتر برای عروس خانم های قد بلند مناسب اند چون دامن این لباس ها خیلی پف دار است و خودبه خود قد شما را کوتاه تر جلوه می دهد. بنابراین اگر شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، بهتر است به دنبال مدل هایی بگردید که به اندام شما مثل شمع بنشیند. اگرخانمی  قد کوتاه دارد، اگر در شب عروسی لباس های پف دار بپوشند، کوتاه تر به نظر می رسند. اگر خیلی ظریف و کوچک باشید، در لباس عروس های حجیم و پف دار گم خواهید شد. اگر ریزنقش و چندان قدبلند نباشید، لباس عروس های بلند و ماکسی شما را قدبلندتر نشان می دهد

۳- لباسی که روی مدل زیباست، شاید بر تن شما زیبا نباشد

هر فردی فرم بدن مخصوص به خود را دارد، از این رو لباسی که روی تن مانکن زیباست، شاید بر تن شما زیبا نباشد. بنابراین قبل از انتخاب لباس، فرم بدن تان را آنالیز کنید، ببینید با توجه به فرم بدن تان چه مدلی روی تن شما بهتر می نشیند. به عنوان مثال اگر اندام چاقی دارید، باید به دنبال لباسی باشید که انحناهای بدن شما را بیشتر نشان دهد تا لاغرتر به چشم آیید یا این که قسمت های چاق بدن تان را بیشتر بپوشاند

مدل لباس عروس جدید در تهران

۴- با توجه به اندام امروزتان لباس انتخاب کنید، نه آنچه انتظارش را دارید

بسیاری از  عروس خانم ها در روز انتخاب لباس عروس، از اندام شان راضی نیستند و امیدوارند که در هفته ها و ماههای آینده به هدف شان برسند، از این رو لباسی انتخاب می کنند که با اندام ایده آل شان هماهنگ باشد، نه با آنچه در حال حاضر هستند. اما این کار اشتباه است. فکر کنید که ۱% به هدف تان که کاهش وزن است، نرسیدید، بنابراین انتخاب هایتان را بر اساس آنچه امروز هستید، نهایی کنید نه آنچه انتظارش را می کشید

 

مزون موطیو مدا

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =