مدل لباس عروس

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس :همه خانم ها در شب عروسی خود می خواهند لاغر اندام و بی نقص دیده شوند و در مورد اندامشان خیلی وسواس به خرج می دهند. اما چون برنامه ریزی کردن برای مراسم عروسی نیاز به تلاش زیادی دارد خیلی نمی توانند از رژیم غذایی و برنامه ورزشی مناسب  برای تناسب اندام  پیروی کنند.

مدل لباس عروس

عروس خانم ها باید مدل لباس عروس رویایی خود را که همیشه دوست داشتند در شب عروسی بپوشند فراموش کنند و با توجه به اندام کنونی خود لباس عروس مناسب را انتخاب کنند. برای انتخاب لباس عروس باید حتما در نظر بگیرند که کدام مدل لباس عروس می تواند قسمت های نامتعادل بدن و ایرادهای اندامی آنان را  بپوشاند.

 

 

باید و نباید هایی در مورد مدل لباس عروس

در صورتی که عروس دارای بازوها و سرشانه های بزرگ و قطور است و یا کمی قوز دارد به هیچ وجه نباید لباس مدل عروس دکلته بپوشد. در صورتی که پایین تنه عروس بزرگ باشد باید مدل لباس عروس را انتخاب کند که از زیر سینه گشاد می شود. در صورتی که عروس بخواهد بالاتنه اش جمع و جورتر باشد باید مدل لباس عروس را انتخاب کند که نیم تنه اش تنگ و درای دامنی باشد که از کمر به پایین پف می باشد. اگر اندامش هیچ کدام از موارد بالا را نداشت توصیه می شود مدل لباس عروس ساده و کشیده بپوشد. جون این مدل لباس عروس بر بیشتر اندام ها می نشیند و ظرافت عروس را به رخ می کشد.

 

 

عکاسی با مدل لباس عروس

عروس باید هنگام عکاسی ایستاده باشد. چون حالت بدن ایستاده =، زیباتر از حالت نشسته می باشد. اگر عروس دوست دارد اندامش در عکس ها  متناسب و زیبا دیده شود باید ایستاده ژست بگیرد: البته این به معنی این نمی باشد که عروس همواره باید در تمام مدت مراسم ایستاده باشد. اما باید این نکته را در طول مراسم به یاد داشته باشد. عروس باید در مراسم  عروسی  شانه هایش را به سمت عقب نگه دارد و پشتش را صاف بگیرد و قوز نکند. برای اینکه بتواند این حالت را به خوبی به خود بگیرد باید تصور کند میله ای از مرکز سر او به سمت کمرش فرو رفته و نباید اجازه دهد این میله خم گردد. در صورتی که عروس بتواند این حالت ایستاده را در طول مراسم به خود بگیرد عکس هایش بسیار زیبا خواهند بود.

 

 

نقش کفش پاشته بلند در زیباتر دیده شدن مدل لباس عروس

با اینکه خیلی از عروس ها ترجیح می دهند فقط هنگام عکاسی و فیلمبرداری کفش های پاشنه بلند بپوشند و در بقیه  مراسم  کفش هایشان راحت تر باشد اما باید بدانند که پوشیدن کفش پاشنه بلند سبب می شود عروس در عکس ها بدرخشد. برای مثال اگر عروس ۱۶۵ سانتی متر قد و ۶۵ کیلو وزن داشته باشد و یک کفش با پاشنه ۷ سانتی متری بپوشد، وزنش همان ۶۵ کیلوگرم می ماند اما قدش بلندتر دیده می شود.

 

کفش پاشنه باند و مدل لباس عروس

 

برخی از افراد تصورشان این است که پوشیدن کفش پاشنه بلند فقط باعث کشیده تر دیده شدن پاها می شود اما در واقعیت، این کفش های بلند باعث می شوند وزن در نگاه بیننده بین طول قد بلندتری پخش شود. البته کفش نباید زیادی هم بلند باشد طوری که باعث بد راه رفتن و عدم کنترل عروس هنگام راه رفتن و رقصیدن شود. همچنین کفش پاشنه بلند سبب زیباتر دیده شدن مدل لباس عروس می گردد. بهتر است کفش های عروس بیشتر از ۸ سانتی متر نباشد.

 

 

عکس لباس عروس

یکی از موارد مهم برای داشتن عکس خوب، ژست خوب می باشد. برای همین هم زمان عکاسی عروسی سر خود را کمی به سمت پایین نگه دارید، تا تیزی استخوان چانه در عکس به چشم نیاید. کمی هم بدن خود را به سمت راست یا چپ متمایل کنید و شانه هایتات تان را محکم بالا و رو به دوربین بگیرید و پایین تنه خود را هم را کمی به یک سمت خود متمایل نگه دارید، بازوهایتان را کمی از خود دورتر بگیرید و کف دست های خود را با وقار در دو سمت کمر و پایین تنه نگه دارید.

 

 

درباره مدل لباس عروس

مدل لباس عروس  از موارد مهم برای مراسم  عروسی می باشد که در صورتی که درست انتخاب شود شما را مثل یک پرنسس نشان خواهد داد. انتخاب لباس مناسب عروس، با این همه تنوعی که  در بازار وجود دارد خیلی سخت است، همچنین اگر ندانید چه چیزی اندام شما را زیباتر می کند انتخاب خوب سخت تر هم خواهد شد.

 

اگر سایز اندام  استانداردی دارید و وقتتان تا مراسم کم است، می توانید لباس آماده بخرید چون در زمان خود صرفه جویی می کنید و استرس شما هم کمتر می شود. اما اگر قصد دارید لباس عروس خود را بدوزید، می توانید مدلهای بیشتری انتخاب کنید و لباس عروستان ارزانتر تمام شود و قسمت های دلخواه لباس را تغییر دهید. اما خیاطی لباس عروس هم زمان زیادی می گیرد و نیاز به چندین بار پرو هم دارد.

 

 

 

 لباس عروس پفی

مدل لباس عروس پفی همیشه مورد پسند عروس ها می باشد و زیبایی و جذابیت خاصی دارد و عروس را در مراسم خوش اندام تر از همیشه نشان می دهد و اگر طرح لباس عروس با فرم اندام شما متناسب باشد زیبایی شما را چندین برابر می کند. لباس عروس پف دار دامن بزرگی دارد و این مدل لباس عروس برای هر عروسی با هر فرم اندامی مناسب تر است. بهتر است خانم های قد کوتاه که اندام ظریف تری دارند و لاغر هستند این مدل لباس را نپوشند. لباس عروس با دامن پفی برای خانم هایی که  قد بلندی دارند انتخاب مناسبی خواهد بود.

 

 مدل لباس عروس پفی

 

 لباس عروس دانتل

مدل لباس  عروس جنس های مختلفی دارد و مطابق با هر سلیقه ای از جنس های مختلفی انتخاب می شود.  این لباس ها ساده یا کار شده هستند. برای انتخاب کردن نوع لباس عروس باید به ایراد های اندام و تیپ افراد توجه کنید که طبق آن باید از پارچه مناسب استفاده کرد که بسیار مهم است. حالا لباس عروس دانتل که می گویند منظور جنس پارچه آن است.

 

 

دانتل نوعی پارچه توری می باشد که رویش اشکال برجسته دارد که دارای بافت ظریفی است. اشکال برجسته روی دانتل شباهت زیادی به گییپور دارد و باعث اشتباه گرفته شدن دانتل با گیپور می شود. در دانتل اصل، تارهای ابریشمی را روی زمینه توری می بافند. دانتل  را در سه نوع برجسته، کار شده و کار نشده عرضه می کنند. از این پارچه ابریشمی اکثرا برای دوخت لباس عروس و نامزدی استفاده می شود. زیبایی و ظرافت دانتل و نقش های برجسته ای که روی آن است بسیار زیباست. پارچه دانتل قیمت بالایی دارد. داشتن زمینه ساده و اشکال برجسته، مهم ترین خصوصیتی است که پارچه دانتل دارد.

 

 

دانتل مرغوب از کشورهای ترکیه، فرانسه و دوبی وارد می شود. دانتل حتی از چین هم وارد می شود. پس باید خیلی مراقب باشیم. دانتل های چینی کیفیت پایینی دارند و پس از مدتی رنگ لباس، کدر و بدرنگ می شود. دوخت سفارشی لباس و خرید از مراکز معتبر بهترین راه برای اطمینان از پارچه مناسب است.

 

 

مدل لباس عروس گیپور

اکثرا پارچه گیپور در نواحی آستین و بالا تنه و یقه لباس عروس کاربرد دارد. در برخی از مدل های لباس عروس از پارچه گیپور برای تمامی قسمت های لباس استفاده می شود. مدل لباس عروس آستین دار گیپور مدل زیبا و شیکی می باشد و اگر کسی می خواهد مدل لباس عروسش  پوشیده تر باشد این مدل لباس عروس  برای وی مناسب تر می باشد. گیپور را از بافت پنبه و ابریشم و بدون هیچ زمینه ای و به صورت برجسته و ضخیم درست می کنند و به همین دلیل زیبایی خیره کننده ای دارد.

 

مدل لباس عروس گیپور

مدل لباس عروس پرنسسی

اگر کسی می خواهد در مراسم عروسی خود مثل یک پرنسس زیبا بدرخشد بهتر است مدل لباس پرنسسی را برای مراسم عروسی انتخاب کند. مدل لباس عروس پرنسسی به صورت ساده و کار شده وجود دارد و می توان از بین این طرح های متنوع،  مدل لباس عروس مناسبی را انتخاب کرد. مدل لباس عروس کار شده پرنسسی زیبایی و جذابیت خاصی دارد و قسمت بالاتنه این مدل لباس عروس معمولا کار شده می باشد و در برخی از مدل لباس عروس کار شده پرنسسی، قسمت پایین تنه لباس  نیز مثل بالاتنه لباس کار شده می باشد.

 

از بین مدل لباس عروس پرنسسی، مدل لباس عروس ساده نیز زیبایی خاصی دارد و اگر شما خواهان لباس عروسی هستید که در حین سادگی شیک و جذاب باشد بهتر است این مدل لباس را انتخاب کنید. بیشتر مدل های لباس عروس پرنسسی شبیه مدل لباس عروس پف دار هستند به این دلیل هم این مدل لباس عروس در بین خانم ها بسیار محبوب می باشد. مدل لباس عروس طرح پرنسسی باید با فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری شما همخوانی داشته باشد و  زیبایی اندام و ظاهر را چندین برابر کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =