مزون عروس در کرج

مزون موطیو مدا در کرج

مزون عزوس در کرج

مزون عروس در کرج: لغت مزون عروس به معنی خانه می باشد که ریشه فرانسوی دارد. کلمه مزون در فارسی تداعی کننده خیاطی زنانه یا کارگاه خیاطی یا خیاط خانه است.

 

مزون عروس در کرج

مزون عروس چیست ؟

مزون عروس در کرج از مکان هایی است که باید طراحی داخلی آن چند عرصه را به صورت تلفیقی درخود جای دهد. پیشنهاد مزون عروس در کرج به اندازه انتخاب لباس مهم می باشد چرا که  تضمین کننده به روز بودن طرح و زیبایی دوخت می باشد.

نکات مربوط به مزون عروس در کرج

مزون موطیو مدا

برای راه اندازی یک مزون عروس یک فضای ۸۰ تا ۱۲۰ متری نیاز است.

مزون عروس در کرج باید فضایی روشن و ساده برای نشان دادن بهتر مدل های موجود به مشتریان را دارا باشد.

همچنین فضای مناسب مزون عروس یکی از مواردی است که بر میزان کیفیت محصول و تعداد مشتریان تاثیر می گذارد.

به دلیل متفاوت بودن مشتریان مزون عروس، محیط کار علاوه بر داشتن استاندارهای عمومی باید چیدمان و طراحی داخلی آراسته ای هم داشته باشد.

مزون عروس در کرج باید یک اتاق پرو عمومی و یک اتاق پرو نهایی جهت نظر دادن همراهان عروس داشته باشد. همین موضوع باعث شده تا متراژ مزون عروس بالا برود.

مزون عروس در کرج از شغل های پرجاذبه اما پر دغدغه می باشد که جایگاه ویژه ای دارد.

راه اندازی مراسم ازدواج با اینکه برای خانواده ها هزینه های سر سام آوری دارد، ولی به عده ای دیگر کمک می کند تا کسب و کارهایی بر پایه این مراسم راه اندازی کنند. به همین دلیل مزون عروس در کرج از شغل های پرسود می باشد.

برای راه اندازی مزون مانند سایر کسب و کارها باید مجوزهایی را گرفت اما مجموعه مدارک مورد نیاز برای راه اندازی یک مزون با سایر کسب و کارها قابل مقایسه نیست چون دریافت مجوز فعالیت مزون تنها چند شرط دارد.
برای دریافت جواز کسب باید به اتحادیه پوشاک مراجعه کرده و مدارک را تحویل داد.

با نگاهی به مدارک مورد نیاز می توان فهمید که مراحل دریافت جواز مزون عروس در کرج نسبت به سایر مشاغل بسیار آسان تر می باشد.

مدارک مورد برای مزون عروس در کرج

مرون موطیو مدا

۱٫اصل هرگونه قرارداد عادی یا رسمی به نام متقاضی

۲٫فتوکپی سند ملک یا سند اجاره رسمی قبلی ( در صورت مالک بودن متقاضی ، ارائه اصل و کپی (سند مالکیت و بنچاق ) نیز الزامی است).

۳٫اصل شناسنامه

۴-اصل کارت پایان خدمت ( متولدین ۱۳۴۴ به بالا )

۵٫عکس ۴*۳ جدید ۳ قطعه ( پشت نویسی شده )

۶٫اصل کارت ملی

۷٫تاييديه کد پستي واحد صنفي با نشاني صحيح از ادره پست منطقه

نکاتی که قبل از اجاره لباس عروس در مزون کرج

امروزه اکثر عروس خانم‌ها به جای خرید لباس عروس ترجیح میدهند لباس عروس را از مزون‌های لباس عروس اجاره کنند و به امانت بگیرند، زیرا بعد از عروسی این لباس هرگز به دردتان نخواهد خورد و هیچ استفاده‌ای از آن نخواهید داشت پس اجاره کردن لباس عروس ایده خوب و به صرفه‌ای است. برای اجاره کردن لباس عروس بهترین گزینه لباس عروس‌های تن پوش اول هستند.

مرون م.طیو مدا در کرج

۱- لباس عروس یادگاری ارزشمندی است، اما یادتان باشد که بعدها و در طول زندگی مشترک کاربرد چندانی ندارد. در واقع جز برای پوشیدن جلوی آینه و دوره کردن خاطرات شب عروسی، یا عکس انداختن با آن برای سالگرد عروسی، کار دیگری نمی توانید با لباس تان بکنید مگر اینکه تصمیم بگیرید بعد از مراسم، آستین بالا بزنید و خودتان لباس را به دیگران اجاره دهید! پس اگر فضای مناسبی برای نگهداری لباس عروس تان ندارید، بهتر است از خیر خریدش بگذرید.
۳٫ یکی از اصلی ترین دلایل برای اجاره لباس عروس، صرفه جویی در هزینه هاست. یادتان باشد که برای بعضی مدل ها هزینه اجاره لباس تفاوت زیادی با مبلغی که باید برای خرید بپردازید ندارد. اما در موارد دیگر به خصوص اگر لباس بیش از دو بار اجاره داده شده باشد، هزینه ای که باید برای یک بار تن کردن لباس بپردازید، پایین تر می آید.
۴٫ لباس عروسی که اجاره داده می شود، قطعا بیش از یک بار پوشیده شده، پس موقع بستن قرارداد، هول نشوید و گول ظاهر لباس را نخورید یا از دیدن خودتان با لباس سفید عروسی آنقدر ذوق زده نشوید که توجه به همه قسمت های لباس و کیفیت شان را فراموش کنید.

شرایط اجاره لباس عروس

موطیو مدا در کرج

وقتی قاطعانه تصمیم گرفتید تا لباس عروس خود را اجاره کنید باید آن را از یک مزون معتبر تهیه کنید. البته به این نکته باید توجه کنید که هر گرانی دلیل بر عالی بودن آن جنس نیست و شما باید کاملاً هوشمندانه و دقیق مزون خود را انتخاب نمایید. زیرا برخی از مزون‌ها هزینه‌های گزافی را بابت خسارت دریافت می‌کنند درصورتی‌که لباس عروس قبل از تحویل داده شدن به شما دارای نواقصی بوده است که شاید شما متوجه آن نشده باشید پس انتخاب یک مزون لباس عروس خوب می‌تواند ریسک این موارد را کاهش دهد.

شرایط اجاره لباس عروس را مکتوب نمایید

بعد از انتخاب لباس عروس خود حتماً قراردادی به‌صورت مکتوب با مزون مربوطه تنظیم نمایید و اگر مزون حاضر به تنظیم این قرارداد نبود شما می‌توانید مواردی را که بین شما و او گفته می‌شود در حضور او بنویسید و نگه‌دارید. این موارد شامل تحویل لباس عروس چند روز قبل از مراسم عروسی، تمیز بودن لباس و قبل از تحویل دادن به شما به خشک‌شویی داده‌شده باشد، شرایط تحویل و هزینه حمل‌ونقل و مواردی از این قبیل را مشخص کنید تا بعد از مراسم مشکلی بین شما و مزون پیش نیاید.
موطیو مدا کرج

نکات مهم درباره اجاره لباس عروس در مزون کرج

۱-اگر مدل لباس عروسی که برای اجاره انتخاب کردید باید قبل از تحویل به شما تغییراتی کند، مثل سینه یا حلقه آستین اش تنگ تر یا گشاد تر شود، یا اگر کمر لباس مشکلی دارد و… حتما قبل از تحویل لباس نهایی، یکبار دیگر آن را پرو کنید تا مطمئن باشید که لباس را بدون عیب و نقص و بر طبق آنچه که از قبل توافق کردید تحویل می گیرید.

۲- بعضی از مزون دارها این امکان را به عروس خانم ها می دهند که لباس نویی را با قیمت کمتر خریداری کرده و به اصطلاح لباس نو یا دست اول را شب عروسی بپوشند اما بعدا آن را به مزون برگردانند تا به دیگران اجاره داده شود. این هم یک انتخاب ایده آل برای آن هایی است که دوست دارند لباس عروسی شان اولین بار فقط تن خودشان رفته باشد

۳-در اغلب موارد هزینه شست و شو و خشک شویی لباس به هزینه ای که باید برای اجاره بپردازید، اضافه می شود. اگر از قبل سر این موضوع با مزون دار به توافق نرسیده باشید، ممکن است موقع پرداخت به مشکل بربخورید.

مزون موطیو مدا -کرج 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =