مزون عروس کرج

مزون عروس کرج --

مزون عروس کرج

مزون عروس کرج : پیدا کردن لباس عروس آن هم متناسب با اندام عروس امری طاقت‌فرسا و زمان‌بر است. عروس‌ها معمولا با نزدیک شدن مراسم عروسی ساعات زیادی را صرف مجله‌های مد و عروس می‌کنند تا مدل دلخواهشان را پیدا کنند. اما وقتی عروس کوتاه قد باشد، تمام فکر و ذکرش پیدا کردن لباسی است که قد و بالای او را رعناتر جلوه دهد

 

مزون عروس کرج

وقتی که به دنبال یک لباس عروسی می گردید، چیزهای زیادی برای انتخاب باید در نظر بگیرید مانند محل برگزاری، بودجه، سبک و نوع بدن شما. تمرکز امروز روی سومی است: به طور خاص ارتفاع. در حالی که در نهایت شما باید با سبک لباسهای مختلفی که دوست دارید لذت ببرید و باعث شود که بهترین احساس را داشته باشید، نکاتی در هنگام انتخاب بهترین لباس عروسی برای دختران کوتاه قد وجود دارد که باید آن ها را مد نظر قرار داد.

نحوه انتخاب لباس در مزون عروس کرج

اگر هر کسی به شما بگوید که فقط با قلب خود بروید و هر لباس عروسی را که دوست دارید بخرید، گاهی اوقات می تواند مشاوره بسیار بدی باشد. همانطور که می دانید، افراد از لحاظ ظاهری دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند؛ به طور مثال افراد چاق یا لاغر، افراد بلندقد و کوتاه قد و… . ویژگی های مربوط به اندام افراد در انتخاب نوع لباس آن ها بسیار دخیل است و افراد با اندام های متفاوت می بایست نوع پوشش مناسب خود را انتخاب نموده تا اندام آن ها زیباتر جلوه کند. در انتخاب لباس عروس نیز، خانم ها با اندام های متفاوت می بایست لباس عروس مناسب خود را انتخاب کنند.

عروس‌ کوتاه قد این مدل لباس عروس را نپوشد

**پارچه‌های اضافه :

تلاش نکنید با انتخاب لباس عروس چند لایه خودتان را قایم کنید! در عوض، لباسی را انتخاب کنید که اندامتان را زیباتر نشان دهد.

**جزئیات اضافی :

منجوق‌کاری و پاپیون شما را از زیبایی اصیل دور نگه می‌دارند. دنباله‌های طولانی هم جزء پارچه‌های اضافه می‌باشد. با انتخاب دنباله طولانی توجه حضار را به قد کوتاهتان جلب خواهید کرد.
مزون عروس کرج

**لباس عروس پایین کمر :

این مدل‌های پایین کمر از ناحیه کمر به پایین‌تر به شکل قطره هستند. این لباس‌ها پاهای عروس را کوتاه‌تر نشان می‌دهند.

**طول متوسط :

دامن‌های قد متوسط لباس عروس ممکن است زیبا به نظر برسند اما هیچکدام به اندازه مدل‌های کوکتل برای شما برازنده نخواهد بود.

ویژگی انتخاب لباس عروس برای خانم های کوتاه قد در مزون لباس عروس کرج

۱-لباس عروس چسبان

مدل لباس عروس چسباناین مدل معمولا از شانه ها تا باسن درز عمودی دارد که فرم کلی بدن را لاغر و کشیده تر نشان داده و برای عروس های قد کوتاه گزینه فوق العاده ای است.طراحی ساده و مینیمالی این مدل، افراد قد کوتاه را زیباتر نشان می دهد. پارچه شیفون که محبوب ترین جنس برای مدل چسبان است، به دلیل حالت لٌختی که دارد به خوبی روی بدن خوابیده و برجستگی های طبیعی را زیباتر نشان می دهد. این پیراهن سبُک برای عروسی های تابستانی در فضای باز یا ساحل گزینه فوق العاده ای است.
مزون عروس کرج 3

۲-لباس عروس کوتاه در مزون عروس کرج

لباس عروس کوتاهاین مدل لباس عروس ممکن است خیلی مرسوم نباشد، اما این نکته را به خاطر داشته باشید که لباس کوتاه با نمایش دادن پاها، شما را قد بلند تر نشان می دهد. همچنین پیراهن های کوتاه نسبت به مدل های مرسوم و تکراری، متفاوت و مدرن تر است. لباس های بلند یا دنباله دار برای عروس های قد کوتاه خیلی مناسب نیست. اما دامن های جذب بالای زانو می توانند این افراد را بسیار زیباتر نشان دهند.از آن جا که در لباس عروس کوتاه، پاها بیشتر از پیراهن به چشم می آیند، می توانید بدون آن که نگران شلوغی لباس خود باشید انواع مدل های کار شده، توری و دارای جزئیات را انتخاب کنید.
مزون عروس کرج

۳-لباس عروس با یقه کار شده در مزون عروس کرج

لباس عروس با یقه کار شده یقه هایی با جزئیات ظریف مثل مروارید کاری و تور دوزی یا تزئینات زنانه دیگر، نگاه ها را به خود جلب کرده و فرم کلی بدن را کشیده تر نشان می دهد. اکسسوری هایی را انتخاب کنید که با لباس متناسب بوده، ظاهری یک دست به شما داده و توجه را به سمت صورت می برد.
مزون عروس کرج 4

بهترین مدل دامن و بالاتنه لباس عروس برای افراد کوتاه قد در مزون لباس عروس کرج

لباس عروس راسته یکی از زیباترین انتخاب‌های ممکن برای عروس‌های ریز اندام  از مزون عروس کرج خواهد بود. پیراهن‌ها و لباس‌های عروس راسته به طرز هوشمندانه‌ای تمام بدن را پوشش داده و آن را همچون تندیس در آغوش می‌گیرند. به همین دلیل است که سلبریتی‌های لاغر اندام سریعا به سراغ مدل‌های راسته می‌روند. اگر تمایل دارید شمایل لباستان را از حالت معمول و ساده دور کنید و آن را دراماتیک‌تر نشان بدهید، لباس‌ عروس ترومپت مناسب شما خواهد بود.
دنباله بلند لباس عروس ترومپت اندام شما را کشیده‌تر در معرض نمایش داده و بالاتنه دکلته بدون هیچگونه زیورآلات گردن شما را بلندتر نشان می‌دهد. با این حال که بسیاری از عروس‌ها بر این تصورند لباس‌ عروس ساده خالی از زرق و برق است اما این مدل‌ با تمام اندام‌ها متناسب می‌باشد. اگر شما جزء عروس‌های ریز اندام هستید، ساده بپوشید و کمرتان را با کمربند زیبا مزین کنید. و اگر اندام شما از برآمدگی‌های طبیعی برخوردار است، کمرتان نقش کمربند را ایفا خواهد کرد. لباس عروس کوکتل یکی از لباس‌های ترند شده‌ای است که برای پوشیدن آن به پاهای خوش فرم نیاز خواهید داشت. اگر تیپ معمولتان عادی است و تمایل دارید لباس عروستان بامزه‌تر از تیپ همیشگی تان باشد، می‌توانید مدل کوکتل را امتحان کنید.

 اهمیت انتخاب کفش‌های پاشنه بلند در مزون عروس کرج

وقتی فهمیدید چه لباسی می‌خواهید بپوشید، کفشی را پیدا کنید که لباستان را تکمیل می‌کند و در اولین سایزگیری با خود ببرید چون طول لباستان نسبت به قد کفشتان اندازه گرفته شده و تغییرات اغلب گران‌تر از چیزی هستند که فکر می‌کنید، بنابراین پاشنه کفشتان را زودتر انتخاب کنید و تغییرش ندهید.
شما بیشترین زمان عروسی تان را در این کفش‌ها سپری می‌کنید که راحتی آنها بزرگترین نگرانی شماست. اگر هیچوقت پاشنه بلند نپوشیدید، کفش کف صاف، کفش راحتی، کفش کتانی، سندل یا کفش با پاشنه کوتاه انتخاب کنید. اما بیشتر عروس‌ها حد وسط پاشنه را انتخاب می‌کنند که به قد شما می‌افزاید و باعث می‌شود صاف‌تر بایستید و زمانی که راه می‌روید شما را با وقارتر نشان می‌دهد. فقط به یاد داشته باشید که اگر در راهرو کفش پاشنه بلند بپوشید و بعد در طول جشن آنها را با کفش کف صاف عوض کنید. لباستان روی زمین کشیده می‌شود و مردم روی آن پا می‌گذارند.
پاشنه یا بدون پاشنه، زمانی که دامن بلند می‌پوشید، طول لباستان باید حداقل ۱.۳ سانتیمتر تا ۲.۵ سانتیمتر از زمین فاصله داشته باشدکه مانع از کشیدن لباس زیبایتان روی سنگ فرش، چمن یا صحنه رقص می‌شود که به تمیز نگه داشتنش کمک زیادی می‌کند.اگر چه از بلندی قدتان نسبت به همسرتان خوشحال هستید، چندین جفت کفش امتحان کنید تا کفشی را پیدا کنید که برای هردویتان مناسب باشد.
مزون عروس کرج

نکات مهم در انتخاب تاج عروس به پیشنهاد مزون عروس کرج

چگونه یک تاج عروس مناسب در مزون عروس کرج انتخاب کنیم ؟ برای انتخاب تاج عروس و بر سر گذاشتن فوت و فن خاص خودش را دارد. تاج عروسی باید به صورت و مدل موی شما بیاید و شما را یک ملکه تمام عیار کند. پس تاج تان را بادقت انتخاب کنید.

از جمله :

**مدل مو
**مدل آرایش
**فرم صورت و طرحی که روی لباس‌تان قرار است پیاده شود.

اگر به این موزاد توجه نکنید، قطعا نمیتوانید در انتخاب تاج عروس موفق باشید.چون تاجی که شب عروسی روی سرتان می گذارید شما را تبدیل به ملکه می کند. پس با درنظر گرفتن جزئیات، ملکه‌ بی نقصی باشید.

مدل جواهرات تان را فراموش نکنید

انتخاب تاج به مدل جواهراتی که استفاده می‌ کنید هم ربط دارد. اگر شما سرویس جواهرات پر از نگین پوشیده اید و اتفاقا کمربند روی لباس تان هم نگین دار است و تور روی سرتان هم با دانتل و مروارید کار شده، بهتر است ساده‌ترین تاج را انتخاب کنید تا خیلی توی ذوق نزند. اگر سر تا پای شما با مروارید و نگین پوشانده شود، قطعا خوب بنظر نخواهید رسید.

قد را در نظر بگیرید

برای انتخاب تاج باید به قد آقا داماد هم توجه کنید. اگر با داماد هم قد هستید یا فقط چند سانت اختلاف قد دارید بهتر است کفش پاشنه کوتاه با تاج کوتاه انتخاب کنید .اگر تاج شما بلند باشد و شنیون مو های تان را هم درکنار این بلندی درنظر بگیرید قطعا یک سر و گردن بلندتر از داماد بنظر می‌آیید و این اصلا چیز خوبی نیست.البته اگر قد عروس خانم خیلی کوتاه باشد، استفاده از تاج های‌ بلند و نوک تیز می‌تواند وی را کشیده و قد بلند تر نشان بدهد که این از مزایای تاج های‌ بلند است.
مزون عروس کرج

فرم صورت و تاج عروسی

همانطور که لازم است آرایش صورت و موهای‌ تان را با توجه به فرم صورت تان انتخاب کنید، باید برای تاج تان هم حسابی وسواس به خرج بدهید. اگر صورت گرد و تپلی دارید بهتر است بروید سمت انتخاب تاج‌ های بلند و کشیده. این تاج ها باعث می‌ شود صورت شما کمی فرم بگیرد و کشیده تر به نظر بیاید.اگر صورت کشیده‌ دارید و موهای تان هم بالای سرتان شینیون شده است می توانید از تاج هایی که روی پیشانی قرار می گیرند و به اسم هدبندی به فروش می رسند، استفاده کنید. اما اگر برای تان مهم است تاج حتما بالای سرتان باشد، بهترین انتخاب یک تاج با ارتفاع حداقل ۵ سانتی متر است که بالای آن هلال باشد نه نوک تیز.
اما اگر صورت‌تان کشیده است، اصلا سمت تاج‌های بلند نروید، حتی الان که این تاج ها مد شده‌ اند و همه دست روی آن می گذارند بهتر است شما بیشتر به فرم صورت تان توجه کنید تا مد روز. چون اگر صورت کشیده ی شما با تاج کشیده و مدل موی کشیده ترکیب شود، قطعا افتضاح به بار خواهد آمد.

مزون موطیو مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =