مزون لباس عروس اروپایی تهران

مزون لباس عروس اروپایی در تهران

مزون لباس عروس اروپایی تهران

مزون لباس عروس اروپایی تهران :امروزه برگزاری جشن های میلیاردی فقط با تعجب و شگفتی برگزار می شود. گویا مهمان دعوت می کنند تا فقط صفرهای هزینه های این مراسم را بشمارند! شگفتی هایی از قبیل تزئین میلیونی ماشین های میلیاری، برای یک شب دو ماشین عروس تزئین می کنند و عروس و داماد سوار بر ماشین های خود می شوند. در بین برخی از ثروتمندان حتی هلی کوپتر، هواپیما و بالن هایی اجاره می شود تا عروس و داماد را به خانه بخت ببرد.

 

مزون لباس عروس اروپایی در تهران

 

در سال های اخیر چشم و هم چشمی ها در مراسم و جشن های عروسی به اوج خود رسیده است و زرق و برق و هزینه های سرسام آور این مراسم کم کم به رسوم تبدیل شده است.برخی هزینه های عروسی غیرضروری و بسیار سرسام آور است. به عنوان مثال خرید کت وشلوار میلیونی، طلا و جواهر، آرایشگاه میلیونی و لباس عروس میلیونی از ضروریات یک جشن ازدواج نیست، اینها فقط و فقط ظاهر بینی و چشم و هم چشمی است که بین مردم رواج پیدا کرده و هر روز هم بیشتر می شود خصوصا بین اقشار  آسیب پذیر اجتماع.

انواع مدل لباس عروس در مزون لباس عروس اروپایی در تهران

 لباس عروس طرح ها و رنگ های متنوعی دارد. رنگ آن می تواند سفید گچی، نباتی و یا شیری باشد. در اینجا به چند نمونه از مدل های آن اشاره می کنیم.

 **لباس عروس مدل پف دار :

این مدل یکی از مدل های سنتی و کلاسیک لباس عروس محسوب می شود و مناسب اندام های لاغر است. این مدل لباس ها تا روی کمر جذب هستند و از دامن پف دارند. روی این دامن می تواند طرح های مختلفی با نگین دوزی، مروارید یا گلدوزی کار شده باشد.
مزون لباس عروس اروپایی در تهران

**لباس عروس مدل امپراطوری :

دامن این لباس دنباله دار است و از زیر سینه شروع می شود و تا روی زمین امتداد می یابد. هم نوع آستین دار و هم بدون آستین دارد. به دلیل چین های مختلفی که روی دامن دارد به مدل امپراطوری معروف است. که می توانید این مدل را در مزون لباس عروس اروپایی در تهران پیدا کنید

**لباس عروس مدل ماهی یا پری دریایی :

این طرح بسیار پر طرفدار کاملا جذب بدن است. قسمت دامن و نیم تنه بالای آن به هم چسبیده و سرهم است. این لباس از بالاتنه تا قسمت شکم و باسن تنگ است و دامن آن از ران یا زانو به پایین گشاد تر و آزاد تر است. معمولا سر تا سر آن گلدوزی شده کهمدل لباس عروس دامن ماهی پری دریایی جدید شیک زیبایی و ظرافت بی نظیری به آن بخشیده است.

**لباس عروس مدل پرنسسی :

مدلی ساده و کلاسیک و دامن آن پف دار و بلند است که مانند پرنسس ها بر روی زمین کشیده می شود. به دامن این مدل می توان چین های بسیاری داد و ظاهر آن را باشکوه تر کرد.

**لباس عروس آستین بلند :

برخی افراد به دلایل مختلف دوست دارند لباس عروس آستین دار بپوشند. آستین لباس عروس فقط به دلیل حجاب و پوشیده بودن آن نیست. طراحی آستین، هم می تواند باعث زیبا تر شدن لباس و اندام خانم ها  شود و هم به پوشیده بودن آن کمک کند. جنس آستین بسته به سلیقه فرد می تواند از جنس خود پارچه لباس عروس، یا متفاوت از آن باشد. معمولا برای دوخت آستین لباس عروس از تور، گیپور و دانتل استفاده می کنند. آستین از جنس دانتل زیبایی فوق العاده ای به لباس می بخشد. اندازه آستین نیز به دلخواه می تواند تغییر کند. برخی آستین بلند تا سر مچ و برخی دیگر آستین سه ربع را می پسندند. تور دانتل زیبایی بسیار زیاد و تنوع طرح بالایی دارد.
مزون لباس عروس اروپایی در تهران
لباس های طرح دانتل را به این صورت درست می کنند که گل های دانتل را می برند و روی تور می دوزند. این کار زحمت زیادی دارد. به همین دلیل لباس عروس از جنس دانتل قیمت بالایی نیز دارد. همچنین می توانید پارچه آستین را کاملا متفاوت از لباس عروس تهیه کنید و با استفاده از تزئینات خاصی آن را  نسبت به بقیه لباس متمایز کنید. پارچه های خاص و کار شده، لباس عروس را از سادگی و یکنواختی در می آورد و جلوه ای خاص به آن می بخشد.  عروس خانم هایی که دوست دارند آستین لباس شان کاملا پوشیده باشد می توانند آستر یا پارچه خود لباس عروس را زیر طرح های دانتل، گیپور و یا تور بدوزند. به این ترتیب هم زیبایی آن بیشتر می شود و هم حالت پوشیده پیدا می کند.

علت تفاوت قیمت لباس عروس  در شیک ترین مزون لباس عروس در تهران چیست

اگر شما هم به تازگی بدنبال خرید لباس عروس بوده اید ممکن است از تفاوت قیمت لباس های قابل عرضه تعجب کنید .. لباس های عروس از قیمت های بسیار پایین تا لباس های چند میلیون تومانی قابل خرید در شیک ترین مزون لباس عروس در تهران   هستند . اما علت اصلی تفاوت چیست ؟حتما از قدیم  این عبارت را  از مزون داران در  مزون لباس عروس اروپایی در تهران شنیده اید ، هیچ گرونی و هیچ ارزونی بدون دلیل نیست ! البته ما فرض را بر این می گذاریم که لباس ها توسط عرضه کننده درست قیمت گذاری شده اند . که البته با در نظر گرفتن چند نکته مهم خودتان مانند یک حرفه ای می توانید قیمت لباس را تخمین بزنید و اصطلاحا متوجه شوید که لباس به قیمتش می ارزد یا خیر!

 قیمت لباس عروس بر اساس متریال بکار رفته شامل پارچه ، تور ، تزیینات لباس در شیک ترین مزون لباس عروس در تهران

مزون لباس عروس اروپایی در تهران

یکی از مهم ترین عوامل اختلاف قیمت در لباس های عروس نوع پارچه و تور و دیگر متریال بکار رفته در لباس در مزون لباس عروس اروپایی در تهران است ، قطعا قیمت یک لباس عروس با پارچه تافته مصنوعی بسیار ارزان تر از لباسی از سیلک میکادو مرغوب است و یا دانتل زمخت چینی با دانتل لطیف و زیبای فرانسوی هم از نظر کیفیت هم از نظر قیمت بسیار متفاوت است . شاید به عنوان خریدار شما اصلا نه از اسم پارچه ها سر در بیاورید و نه آنها را بشناسید اما قطعا متوجه ظرافت و زیبایی آن خواهید شد . اگر دوست دارید لباس شما تزیینات سنگ داشته باشد و کمی درخشان باشد ، حتما متوجه شده اید سنگ ها و منجوق های بکار رفته در لباس نیز نقش مهمی در زیبایی لباس دارند  ، سنگ های درشت و مروارید های پلاستیکی قطعا زیبایی قطعات تراش خورده اتریشی را ندارند اما ارزان تر هستند .

** انواع شرکت و کشور سازنده در مزون لباس عروس اروپایی در تهران

مزون لباس عروس اروپایی در تهران

بعضی از کشورها قطعا در زمینه مد سابقه درخشان تری دارند مثلا میلان ، پاریس ، بارسلون از شهرهایی هستند که طراحان بزرگ مد و لباس زیادی در طول تاریخ را در خود جای داده اند . شما هم با ما موافقید که لباسی که در یک آتلیه در میلان طراحی و دوخته می شود با یک لباس کپی شرکت چینی هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت قابل قیاس نیستند . البته طراحان و برند های مطرح اروپایی برای پایین آوردن قیمت تمام شده لباس ها در بسیاری اوقات لباس ها را در کارخانه های خارج اروپا تولید می کنند اما تمامی پروسه کنترل کیفیت توسط برند در شرکت مبدا انجام میشود . بنابراین در انتخاب لباس عروس همیشه برند و مبدا آن را در نظر بگیرید . برند ایتالیایی با برند ترک و یا چینی ذاتا متفاوت است و بهای اضافه تر بهای زیبایی ، سابقه  و کیفیتی است که برند به شما  در مزون لباس عروس اروپایی در تهران  تضمین می دهد .

**کیفیت دوخت و تزیینات لباس عروس  در مزون لباس عروس اروپایی در تهران

یکی دیگر از عوامل اصلی در قیمت لباس کیفیت دوخت و تزیینات لباس  در مزون لباس عروس اروپایی در تهران  می باشد . هیچ گاه کمیت را فدای کیفیت نکنید ،  یک لباس ساده که کیفیت دوخت بالایی داشته باشد و هیکل شما را از آنچه هست زیباتر نشان دهد  بهتر است از یک لباس بی کیفیت اما مجلل ! ممکن است یک لباس ساده با کیفیت دوخت بالا بسیار گران تر از یک لباس پر زرق و برق با کیفیت دوخت پایین باشد . مثلا سنگ دوزی و اپلیکه هایی که با ظرافت و با دست دوخته شده بسیار زیبا تر از تزییناتی است که با چسب حرارتی بصورت موقتی روی لباس چسبانده می شوند .

نکات مهم و ضروری در انتخاب لباس عروس در مزون لباس عروس اروپایی

**قبل از هر چیزی برای خرید لباس عروس هزینه ای که در توانتان هست را تعیین کنید و قبل از این کار به سراغ لباس های گران قیمت نروید چون ممکن است هزینه زیادی برای خرید لباس بپردازید. پس سعی کنید هم متناسب با بودجه تان انتخاب کنید هم سلیقه خود را در نظر بگیرید زیرا این لباس تنها برای شب عروسی شماست و کاربرد دیگری ندارد.
**برای انتخاب مدل لباس مورد نظر خود می توانید به سایت ها و مجله های گوناگون و همچنین مزون های لباس عروس مراجعه کنید تا مدل و طرح مورد نظرتان را بیابید.همچنین برای انتخاب آن با یک طراح ماهر مشورت کنید و از او بخواهید لباسی مناسب با قد و اندام و چهره شما طراحی کند.
**شما باید هنگام پرو لباستان با یک فرد مورد اعتماد مانند خواهر ، مادر و یا یک دوست صمیمی بروید تا آنها نیز مدل لباس های موجود در خیاطی را ببینند و نظر بدهند تا به شما برای انتخاب لباسی زیبا کمک کنند.
**حتما شرایط اتاق عقد خود را نیز در نظر بگیرید. یادتان نرود زمان و فصل عروسی شما نیز در انتخاب مدل لباس شما موثر است.
**در خرید لباس عجله نکنید و اگر از لباسی خوشتان آمد سعی کنید یک یا دو روز به آن فکر کنید و سپس برای خرید آن اقدام کنید.
**اگر لباس ایده آل خود را پیدا کردید و خریدید به هیچ عنوان دیگر لباسی را پرو نکنید و بعد از آن به خرید کیف و کفش و .. بروید.

در چه مواقعی لباس پوشیده انتخاب نمایید

 

خانم هایی که پوست بازو، گردن و سرشانه هایشان بر اثر بیماری ها ی  پوستی، اثر جوش های قدیمی، سوختگی یا حتی ماه گرفتگی، زیبایی دلخواه را ندارد؛ اگر از مدل پوشیده استفاده کنند، می توانند اعتماد به نفس خود را را در میان انبوه جمعیت بهتر حفظ کنند.
اگر اندام بسیار لاغری دارید و می خواهید خاص به نظر برسید، می توانید مدل اروپایی (مدل بالماسکه) هم بپوشید. این لباس ها در قسمت کمر و مچ دست ها تنگ می شوند، یقه ای ایستاده یا هفت دارند که قسمت گردن را کمی چاق و عریض نشان می دهد و لاغری آن را می پوشاند. قسمت سر آستین، به حالت پف کرده دوخته می شوند که سرشانه را به حالت ایستاده و خوش فرم جلوه می دهد. در قسمت دامن کاملا گرد و پف کرده دوخته می شود که ظرافت اندام های فوقانی خصوصا کمر را به رخ بیننده می کشاند. با این توصیفات، مدل لباس عروس اروپایی مناسب افرادی است که نمی خواهند اندام لاغرشان به چشم بیاید.
لباس های آستین دار برای خانم هایی با بازوان سفید و تپل، بسیار زیبا و جلوه بخش می باشد. بهتر است اگر بازو هایتان حجیم اند، مدل آستین دار انتخاب کنید.

شیک ترین مزون لباس عروس در تهران با توجه به تناسب لباس و فرهنگ خانواده

اینکه شما در خانواده ای مذهبی داشته باشید یا نه ، در انتخاب شما  بسیار تاثیرگذار است. افرادی که در خانواده ای مذهبی رشد می کنند، معمولا سعی دارند برای جشن عروسی خود موازین اسلامی را رعایت کنند. از همین رو لباس و رفتارهای عروس و داماد کمی متفاوت خواهد بود. ممکن است بخواهید لباس تان پوشیده باشد و یا مدل دنباله دار یا کلاه دار را نپسندند. همچنین ممکن است نوع آرایش هم تحت تاثیر قرار بگیرد و یا پوششی مانند چادر برای عروس انتخاب شود. از این رو قبل از خرید به فرهنگ خانواده تان توجه کنید.

مزون موطیو مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 16 =