مزون لباس عروس در کرج

مزون لباس عروس در کرج

مزون لباس عروس در کرج

مزون لباس عروس در کرج:در گذشته خانم ها  برای تهیه ی لباس های مجلسی خود نزد خیاط های آشنا می رفتند که در همان محل زندگی شان هم به خیاطی مشغول بودند.این خیاط ها برای هر مشتری خود نوعی لباس خاص را پیشنهاد می دادند، اغلب مشتری ها وسواسی نبودند؛ بنابراین جنس و طرح و رنگ پارچه را خیلی ساده انتخاب می کزدند و با یک مدل ساده و با چند تغییر جزئی می شد چندین دست لباس تهیه کرد.

مزون لباس عروس در کرج

اغلب هم مشتری، از نوع کار خیاط ها رضایت داشت. چون با توجه به مشغله های زنان آن دوره، زمان و صرفه جویی در وقت عنصر مهم و ارزشمندی بوده و نزدیکی خیاط خانه به محل زندگی اولویت نخست هر کس محسوب می شده است.بر خلاف جامعه ی شبه مدرن امروزی که اغلب زنان جوان برای تهیه ی لباس از پایین تا بالای شهر را به دنبال مزون مورد دلخواه خود طی می کنند و بعد مسافت کمترین اهمیت را در این انتخاب دارد.

تنوع در مزون لباس عروس در کرج

مزون لباس عروس در کرج نیز در سالهای اخیر با گسترش مراکز تولید و عرضه ی پوشاک، تنوع گسترده ای در جنس و رنگ و طرح ایجاد کرده است و همین امر مشتری ها را طالب پیروی از جدید ترین مد لباس کرده است.

در چنین شرایطی  که دیگر خیاط های قدیمی و سنتی قادر نیستند احتیاجات نسل جدید را برآورده سازند. مدلهای عرضه شده در شبکه های تلویزیونی، ژورنال ها و فروشگاه های سطح شهر، نیازهای جدیدی را برای مردم تعریف می کنند و همین نیازهای جدید راه را برای فعالیت بیشتر مزون لباس عروس در کرج و دیگر مزون ها  هموار می کند.

مزون لباس عروس در کرج

کارکردهای مزون لباس عروس در کرج

اغلب مزون ها و همچنین مزون لباس عروس در کرج برای تهیه ی لباس تنوع گسترده ای دارند. لباس ها بر اساس آخرین متد های روز دنیا تولید می شوند و سلیقه فراگیر مشتریان سخت پسند را نیز به خوبی پوشش می دهند. امروزه در کنار وظیفه ی سنتی دوخت لباس، مزون لباس عروس در کرج به کارهای جانبی دیگری نیز روی آورده است. کرایه دادن لباس های ویژه عروسی و نامزدی از کارهای جدیدی است که در چند سال اخیر شاهد آن هستیم و این اتفاق در مزون لباس عروس در کرج نیز رخ داده است.

سفارش دوخت لباس عروس در مزون لباس عروس در کرج

برای آن دسته از مشتریانی که مشکل پسند هستند و مدل های موجود در مزون لباس عروس در کرج را نمی پسندند، اغلب توصیه می شود که دست به کار شوند و با یک طراحی ساده، لباسی را که مد نظرشان است در مزون لباس عروس در کرج سفارش دهند، تا لباس بر اساس نظر و خواست خودشان آماده و تحویل داده شود. البته باید این نکته را نیز مد نظر قرار داد که برای سفارش دوخت یک لباس باید در یک فاصله ی زمانی مناسب اقدام کرد. لذا اگر برای یک مهمانی خاص و یا عروسی در زمان مشخص نیاز به سفارش لباس دارید، حداقل یک ماه زودتر از تاریخ مراسم، لباس دلخواه تان را در مزون لباس عروس در کرج سفارش دهید؛ تا استرس و فشار عصبی، مانع از سرسری گرفتن کار نشود و نتیجه نهایی باب میل خودتان از کار در بیاید.

مرون لیاس عروس کرج

نکات مهم برای مزون داران

کمک کردن به عروس خانوم ها در جهت برنامه‌ریزی برای بزرگ‌ترین روز زندگی‌شان کار جالبی خواهد بود؛ هرچند مشکلات خاص خودش را هم قطعا خواهد داشت توصیه میشود که :.

۱-ساده کار کنید. آینه‌های زیادی در مغازه‌ی خود نصب کنید و سعی کنید آن‌ها را در مناسب‌ترین مکان‌ها قرار دهید. از میز و صندلی‌های کوچک برای یک گفتگوی دوستانه با مشتریان یا در اتاق‌های پرو لباس عروس استفاده کنید.

۲- همیشه یک موسیقی ملایم سالن نمایش محصولات شما را آرامش بخش‌تر و خواستنی‌تر می‌کند و به محض ورود مشتری به داخل مزون نظر او را به سمت خود جلب می‌کند.

۳-  تهویه کننده‌های مطبوع یا گل‌های تازه فضا و بوی خوشی را به مزون شما می‌بخشند.

۴- هم‌چنین نشان دادن فهرست محصولات به شیوه‌ای که هر کدام از آیتم‌ها به‌سادگی و به‌صورت کامل قابل دیدن باشند کمک بسیاری به جلب نظر مشتریان خواهد کرد.

۵- سعی کنید در هر سه یا چهار متر مکعب فضا پنج تا هفت لباس عروس آویزان کنید

۶-وظیفه و تعهد شما  به‌عنوان صاحب یک کسب و کار و یک مزون تنها فروش بالاتر نیست؛ بلکه باید کاری کنید که عروس خانم ها فکر کنند به ملکه‌ی زیبایی  تبدیل شده‌اند. مطمن باشید حل کردن این مشکلات به شما اطمینان خواهد داد که یک کسب و کار فروش لباس عروس موفق راه اندازی کرده‌اید

مرون لباس عروس در کرج

روش اصلاح این اشتباه

برای بهتر کردن شرایط محل کنونی مزون خود موارد زیر را مد نظر قرار دهید :

۱- اطمینان حاصل کنید که در محل شما پارکینگ مناسب با فضای کافی وجود داشته باشد

۲-طرح‌های خود را در یک طبقه‌ قرار دهید و در نظر داشته باشید که اگر مغازه‌ یا نمایشگاه شما دو طبقه دارد برای پرکردن فضاهای خالی بهتر است فعلا تمام اجناس‌تان را در یک طبقه قرار دهید.

۳-علاوه بر این داشتن نمایشگاهی با بیش از یک طبقه کارمندان بیشتری را نیز نیاز خواهد داشت که خود، باعث بالا رفتن هزینه‌های شما خواهد شد. به ویژه اگر تازه کسب و کار خود را شروع کرده‌اید بهتر است کم‌کم یه فکر توسعه‌ی کار خود باشید و عجله نکنید.

مزون های موفق

مزون لباس عروس در کرج

۱-مزون هایی موفق تر هستند که تمرکز خود را بر روی تولید و فروش بگذاراند نه اینکه کالایی را از خارج وارد کنند و سپس با کمی دستکاری به قیمت زیادی در بازار توزیع کنند.

۲-مزون هایی که بر روی تولید وفروش اقدام میکنند میزان مشتری و درآمد بالایی بدست می آورند.و همچنین ارتباط با مشتریان ،نوعی تبلیغات دهان به دهان نیز ایجاد میکند

۳- یکی از ویژگی های  مزون لباس عروس ارائه دوخت با شباهت بسیار بالا به عکس های داخل ژورنال می باشد

۴- از خصوصیات مزون لباس عروس معتبر که کیفیت کار را بالا میبرد مزونهای مشتری مدار است یعنی مزون هایی که به وقت و درخواست مشتری احترام بگذارد

توصیه هایی برای عروس خانم ها

۱-بهتر است به جای خرید محصولات زیاد محصولات خاصی را در چند طرح خاص خریداری کنید و با مراجعه به تولید کنندگانی که همیشه از آن‌ها خرید می‌کنید از آن‌ها بخواهید که پیشنهادات خود را به شما ارائه دهند. اگر پیشنهادات آن‌ها زیاد جالب نبود بهتر است به طراحان یا تولید کنندگان دیگری مراجعه کنید.

مزون لباس عروس در کرج

۲-همیشه هنگام مراجعه به طراحان لباس عروس کاملا صادق باشید و در مورد خوب بودن یا نبودن طرح‌های‌شان با آن‌ها صحبت کنید و نظر خود و مشتریان را در مورد این محصولات به آن‌ها منتقل کنید و محصولاتی که در منطقه‌ی شما فروش چندانی ندارند را به آن‌ها نشان دهید. نگذارید طراحان و فروشندگان عمده‌ی لباس عروس شما را برای خرید زیاد وسوسه کنند

انواع مدل لباس عروسی در مزون لباس عروس در کرج

قدم اول باید اندامتان را بشناسید ،در حالیکه غالبا اندام هر فرد در یکی از دو دسته لاغر و چاق جای می گیرد، ما به شما می گوییم که این تقسیم کاملا سلیقه ای است و دسته بندی اندام هر فرد در دنیای مد متفاوت است و معمولا در پنج دسته بندی اصلی قرار می گیرد :
مزون لباس عروس در کرج

**سیب / بیضی :

افرادی که اندام شکل سیب یا بیضی دارند اغلب کمی اضافه وزن و شکم دارند. بنابراین این دسته افراد باید از پوشیدن لباس هایی که کمر دارد یا در ناحیه شکم تنگ می شود پرهیز کنند. لباس های گشاد در ناحیه شکم برای این دسته از افراد مناسب تر است.

**گلابی :

اندام گلابی شکل به افرادی تعلق می گیرد که پایین تنه بزرگتری نسبت به بالا تنه دارند. این دسته افراد نیز باید لباسی بپوشند که بالاتنه را بیشتر نشان دهد.

**موز / مستطیل :

اندام موز یا مستطیل شکل اندامی کاملا یکدست است، کمی شبیه هیکل مردانه. این دسته افراد نیز بهتر است از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان بپرهیزند و سعی کنند لباس هایی بپوشند که انحنای بیشتری در اندامشان نشان دهد. لباس های بدن نما برای این دسته افراد مناسب نیست. لباس با برشهای خاص انتخاب خوبی است.
مزون لباس عروس در کرج

مثلث برعکس :

این افراد شانه های بزرگتری نسبت به باسن دارند. بهتر است پیراهن هایی تن کنند که دامن آن پف دار و حالت دار است تا اندامشان زیباتر دیده شود. لباس های تنگ برای این دسته افراد مناسب نیست.

ساعت شنی :

این دسته افراد انحنای بیشتری در اندامشان دارند، کمر باریک و بالاتنه و پایین تنه ای که به اندام شکل داده است از جمله خصوصیات افرادیست که اندام ساعت شنی دارند. لباس های تنگ می تواند انتخاب خوبی برای این دسته از افراد باشد و فرم اندامشان را به زیبایی نمایان می کند.

مدل های مختلف لباس عروس

لباس عروس طرح ها و رنگ های متنوعی دارد. رنگ آن می تواند سفید گچی، نباتی و یا شیری باشد. در اینجا به چند نمونه از مدل های آن اشاره می کنیم.

 **لباس عروس مدل پف دار :

مزون لباس عروس در کرج

این مدل یکی از مدل های سنتی و کلاسیک لباس عروس محسوب می شود و مناسب اندام های لاغر است. این مدل لباس ها تا روی کمر جذب هستند و از دامن پف دارند. روی این دامن می تواند طرح های مختلفی با نگین دوزی، مروارید یا گلدوزی کار شده باشد.

**لباس عروس مدل امپراطوری :

دامن این لباس دنباله دار است و از زیر سینه شروع می شود و تا روی زمین امتداد می یابد. هم نوع آستین دار و هم بدون آستین دارد. به دلیل چین های مختلفی که روی دامن دارد به مدل امپراطوری معروف است.

**لباس عروس مدل ماهی یا پری دریایی :

این طرح بسیار پر طرفدار کاملا جذب بدن است. قسمت دامن و نیم تنه بالای آن به هم چسبیده و سرهم است. این لباس از بالاتنه تا قسمت شکم و باسن تنگ است و دامن آن از ران یا زانو به پایین گشاد تر و آزاد تر است. معمولا سر تا سر آن گلدوزی شده کهمدل لباس عروس دامن ماهی پری دریایی جدید شیکزیبایی و ظرافت بی نظیری به آن بخشیده است.

**لباس عروس مدل پرنسسی :

مدلی ساده و کلاسیک و دامن آن پف دار و بلند است که مانند پرنسس ها بر روی زمین کشیده می شود. به دامن این مدل می توان چین های بسیاری داد و ظاهر آن را باشکوه تر کرد.

**لباس عروس آستین بلند

مزون لباس عروس در کرج

برخی افراد به دلایل مختلف دوست دارند لباس عروس آستین دار بپوشند. آستین لباس عروس فقط به دلیل حجاب و پوشیده بودن آن نیست. طراحی آستین، هم می تواند باعث زیبا تر شدن لباس و اندام فرد شود و هم به پوشیده بودن آن کمک کند.جنس آستین بسته به سلیقه فرد می تواند از جنس خود پارچه لباس عروس، یا متفاوت از آن باشد. معمولا برای دوخت آستین لباس عروس از تور، گیپور و دانتل استفاده می کنند. آستین از جنس دانتل زیبایی فوق العاده ای به لباس می بخشد. اندازه آستین نیز به دلخواه می تواند تغییر کند.
برخی آستین بلند تا سر مچ و برخی دیگر آستین سه ربع را می پسندند. تور دانتل زیبایی بسیار زیاد و تنوع طرح بالایی دارد. لباس های طرح دانتل را به این صورت درست می کنند که گل های دانتل را می برند و روی تور می دوزند. این کار زحمت زیادی دارد. به همین دلیل لباس عروس از جنس دانتل قیمت بالایی نیز دارد. همچنین می توانید پارچه آستین را کاملا متفاوت از لباس عروس تهیه کنید و با استفاده از تزئینات خاصی آن را  نسبت به بقیه لباس متمایز کنید. پارچه های خاص و کار شده، لباس عروس را از سادگی و یکنواختی در می آورد و جلوه ای خاص به آن می بخشد. خانم هایی که دوست دارند آستین لباسشان کاملا پوشیده باشد می توانند آستر یا پارچه خود لباس عروس را زیر طرح های دانتل، گیپور و یا تور بدوزند. به این ترتیب هم زیبایی آن بیشتر می شود و هم حالت پوشیده پیدا می کند.

انتخاب جنس پارچه لباس عروس

جنس پارچه به اندازه مدل و استایل آن اهمیت دارد . لباس عروس با پارچه های سفت محکم، می تواند به لباس ابعاد و بافت بخشیده و شما را پُرتر نشان دهد. لباس عروس با پارچه های نرم و براق با درخشندگی خاصی که دارند می توانند شما را لاغرتر و قد بلندتر نشان دهند.لباس عروس با پارچه توری، بهترین انتخاب برای افراد چاق است. لباس عروس با پارچه ساتن برای عروس خانم هایی با فرم بدن ساعت شنی مناسب خواهد بود. اگر پارچه لباستان براق نباشد و روی آنها حریر باشد ، شما را لاغرتر نشان خواهد داد

انواع یقه و بالاتنه لباس عروس

مزون لباس عروس در کرج

**یقه مدل شانه افتاده:

این مدل مانند این است که لباس تا بالای بازو و پایین شانه ها ، پایین افتاده باشد. در این مدل شانه ها و استخوان های یقه دیده می شوند. این مدل برای عروس هایی که قفسه سینه آنها سایز متوسط دارد مناسب است اما برای کسانی که شانه های پهن دارند ، ایده آل نیست.

**یقه قایقی :

به این دلیل به آن یقه قایقی می گویند که مانند قایق دو شانه را به هم وصل می کند. برای همه افراد با هر اندامی و همچنین کسانی که می خواهند سینه شان پوشیده شود مناسب است.

**یقه و شکل یا قاشقی :

مدل یقه u یا قاشقی مدل کلاسیکی از لباس عروس است که برای زنان درشت با چهره های پهن مناسب است و باعث ایجاد تعادل در چهره آنها می‌شود. اگر صورتی لاغر و استخوانی و باریک دارید، از پوشیدن لباس‌هایی که چنین یقه‌ای دارند، خودداری کنید.
مزون لباس عروس در کرج

**یقه هفت یا وی شکل:

این مدل به صورت شکل هفت است و خط سینه را نمایان می کند. برای خانم هایی با اندازه سینه متوسط و با اندام ساعت شنی مناسب است. اما این مدل به خانم هایی با سینه بزرگ پیشنهاد نمی شود. خانم های کوتاه قد با این مدل یقه بلندتر به نظر می رسند. بنابراین خانم های قد کوتاه بهتر است این مدل را انتخاب کنند. یقه ۷ به افرادی که پایین تنه آنها چاق است نیز می آید چون توجه دیگران را به قسمت بالاتنه و گردن جلب می کند و چاقی پایین تنه آنها کمتر به چشم می آید.
مدل لباس عروس یقه هفت جدید شیک ۲۰۱۹ v-یقه دکلته: این مدل یقه بدون آستین و بدون بند است. خانم هایی که سینه آنها بزرگ و شانه های پهن و درشتی دارند می توانند این مدل را انتخاب کنند اما برای خانم های لاغر با سینه کوچک و صاف مناسب نیست.

**یقه رومی یا یقه یک شانه نامتقارن :

این یقه در سمت چپ و راست متفاوت است؛ یک طرف شانه بند دارد  و طرف دیگر دکلته است. مناسب خانم هایی است که دارای شانه های پهن و گردن کشیده هستند. برای کسانی که سینه درشتی دارند چندان مناسب نیست.

**یقه ایستاده :

مناسب خانم هایی با گردن کوتاه و شانه هایی باریک است و باعث می شود گردن بلندتر و شانه پر تر به نظر برسد.
مزون لباس عروس در کرج

**یقه دور گردنی یا یقه هالتر:

باعث کوچک نشان دادن شانه های پهن و همچنین برجسته نشان دادن سینه ها می شود. خانم هایی با سینه کوچک بهتر است این مدل را انتخاب کنند. افرادی که فرم اندامشان گلابی شکل است نباید از این مدل استفاده کنند، چون توجه را به قسمت شکم و کمر جلب می کند. این مدل برای خانم هایی که بدن مستطیل شکل، سرشانه های پهن و دور سینه کوچک دارند زیبا می شود.

**یقه گرد یا یقه تی شرتی:

این مدل مناسب پوشیدن جواهرات است. این مدل بالاتنه را پر تر می کند. بنابراین مناسب افرادی است که بالاتنه و سینه کوچکی دارند.
مزون لباس عروس در کرج

**یقه دلبری پشت گردنی:

این مدل ترکیبی از یقه تسمه ای و دلبری است و گردن را بلندتر نشان می دهد. کسانی که شانه های کوتاه و سینه های کوچک دارند از این مدل می توانند استفاده کنند.

**یقه دلبری:

از جمله یقه های پرطرفدار بین لباس ها به ویژه لباس عروس است. شکل آن شبیه نیمه بالایی قلب و برای خانم هایی با سینه بزرگ مناسب است.

مزون موطیو مدا 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پنج =