مزون لباس نامزدی تهران

مزون لباس نامزدی در تهران

مزون لباس نامزدی تهران

مزون لباس نامزدی تهران : جشن نامزدی و عقد از به یادماندنی‌ترین جشن ها برای هر  دختر خانمی است که یاد و خاطره اش تا سال ها در ذهن می ماند و اگر همانطور که دوست داشته برگزار شده باشد، با یاد آوری آن لبخندی گوشه لبش نقش خواهد بست. بنابراین برای چنین شب با شکوهی، زیباترین لباس هم باید از مزون لباس نامزدی تهران انتخاب شود.

مزون لباس نامزدی تهران

 گران‌تر بودن یک لباس در مزون لباس نامزدی تهران  دلیل بر بهتر بودن آن است. مهم ترین موضوع در انتخاب لباس نامزدی از مزون لباس نامزدی در تهران ، توجه به این نکته است که هر نوع مدل لباسی برای یک نوع بدن و چهره‌ مناسب است و شما باید لباس مناسب مراسم خودتان را پیدا کنید. ضمن اینکه باید به شرایط مراسم هم توجه کنید و لباس تان مطابق با آن از مزون لباس نامزدی تهران انتخاب شود. لباس نامزدی در واقع نوعی لباس شب است اما معمولا یا پرزرق و برق تر است و یا مدل پیچیده تری دارد. مگر اینکه شرایط مراسم اقتضا کند. که می توانید بر اساس سلیقه خود مدل ساده و یا مدلی نزدیک به لباس عروس برای آن انتخاب کنید

 انتخاب رنگ لباس نامزدی در مزون لباس نامزدی تهران

**از هر رنگی برای این لباس شب می توان استفاده کرد به جز سفید!
**استفاده از زنگ های سفید ،شیری و کرم معمولا برای نامزدی توصیه نمی شود چون خیلی شبیه لباس عروسی که معمولا در همین طیف است ، به نظر خواهد رسید
**رنگ های روشن و ملایم مثل صورتی ، گلبهی ، آبی و یاسی معمولا رنگ های توصیه شده برای لباس نامزدی است
**رنگی  را از مزون لباس نامزدی تهران انتخاب کنید که با رنگ پوستتان تناسب داشته باشد

لباس نامزدی پر زرق برق بهتر است یا ساده

در انتخاب لباس نامزدی، اولین موضوعی که باید مورد توجه قرار دهید این است که آیا بعد از مراسم نامزدی، جشن عقد هم خواهید داشت یا اینکه با یک عقد محضری ساده، به ازدواج تان رسمیت می بخشید. دوم اینکه فاصله بین نامزدی و جشن عروسی تان چقدر است. اگر فقط جشن نامزدی خواهید داشت، دست تان برای انتخاب لباس بازتر است و می توانید یک لباس کارشده انتخاب کنید اما اگر جشن عقد هم در پیش دارید و یا اینکه فاصله چندانی بین جشن نامزدی و عروسی نیست، بهتر است از زرق و برق لباس نامزدی بکاهید.

مزون لباس نامزدی تهران

بلندی لباس و انتخاب اکسسوری  در مزون لباس نامزدی تهران

**لباس عروسی شما بسیار بلند با دنباله دار است لباس نامزدی خود را کوتاه یا میدی  ار مزون لباس نامزدی انتخاب کنید

**از تناسب لباس و کفش هم غافل نشوید

**رنگ کفش ،مدل و اندازه پاشنه آن را طوری انتخاب کنید که هم ظاهری شیک و متناسب با لباس داشته باشید و هم شما با آن بتوانید به راحتی حرکت کنیدمیتوانید از مروارید، گل مصنوعی ریز، سنگهای زیبا و حتی گل طبیعی هم برای تزئین لباس و موی خود استفاده کنید

 لباس نامزدی کوتاه یا بلند

مزون لباس نامزدی در تهران به عروس خانوم ها  پیشنهاد می کنید که اگر لباس عروسیتان بسیار بلند یا دنباله دار است، لباس نامزدی خود را کوتاه یا میدی انتخاب کنید. اما از اعتدال خارج نشوید. قرار نیست ظاهری کودکانه داشته باشید بلکه وقار و متانت یک عروس خانم زیبا را حفظ کنید. چون در این مراسم، همه چشم ها خیره به عروس خانوم هاست   از تناسب لباس و کفش هم غافل نشوید. رنگ کفش، مدل و اندازه پاشنه آن را طوری انتخاب کنید که هم ظاهری شیک و متناسب با لباس داشته باشد و هم شما با آن بتوانید به راحتی حرکت کنید.می توانید از مروارید، گل مصنوعی ریز ، سنگ های زیبا و حتی گل طبیعی هم برای تزیین لباس و موی خود استفاده کنید.
مزون لباس نامزدی تهران

مدل لباس نامزدی براساس هیکل

فرم بدن خود را در نظر بگیرید و سعی کنید لباسی انتخاب کنید که به زیباترین فرم بدن شما را نشان دهد و ایرادهای هیکل تان را بپوشاند. در عین حال استایل متناسب با همسرتان داشته باشید. به خاطر داشته باشید که لباس گشاد، اندام تان را بزرگ تر نشان می دهد و لباس خیلی تنگ باعث آزارتان می شود و شما را معذب می کند. مهم ترین نکته این است که در لباس خود کاملا احساس راحتی کنید. به طور کلی دختران قد کوتاه برای انتخاب مدل لباس نامزدی خود بهتر است یک مدل لباس با کمر افتاده و بخشی روی کمر را انتخاب کنند زیرا این مدل لباس می تواند شما را از آنچه که هستید، بلندتر نشان بدهد.
مدل لباس پرنسسی برای دختران قد کوتاه که درشت و چاق هستند، بسیار خوب است. مدل لباس و پیراهن های بزرگ و پف کرده می تواند برای دختران قدبلند موثر باشد. مدل لباس های بسیار باریک و تنگ ممکن است شما را از آنچه که هستید نیز بلندتر نشان بدهد. برای ایجاد تعادل مناسب، یک پیراهن با دامن کلوش، اما نه خیلی پف و کلوش یا دامنی که جلوی صافی دارد و با پارچه تزیین شده یا پشت شلوغ و کارکرده ای دارد را انتخاب کنید.
مدل لباس با بالاتنه کوتاه و خط کمر بالا که با یک دامن به شکل خطی یا دامن راسته همراه شده باشد، بهترین انتخاب برای خانم هایی است که نیم تنه های بلند دارند. هر مدل دامن با کمر افتاده و بخشی بر روی کمر، که قسمت پایین بدن را زاویه دار کند، کمر را بلندتر نشان می دهد. دامن هایی به شکل خطی، کمتر از دامن های پف کرده در کمر، به حجم کمر می افزایند و برای خانم هایی که نیم تنه کوتاه دارند، مناسبت ترند.

تفاوت های لباس نامزدی وعقد

مزون لباس نامزدی تهران

لباس مناسب برای جشن عقد کمی با لباس نامزدی متفاوت است. برای لباس عقد، بهتر است رنگ لباستان روشن باشد. معمولا نباتی، صورتی و آبی روشن کاربرد بیشتری دارند. به هر حال بازهم توصیه می شود از لباس سفید اجتناب کنید. دامن لباس عقد بهتر است بلند باشد و کمی پفی یا چین دار. در واقع چیزی بین لباس عروسی و لباس نامزدی. حریر و تور و گیپور از چیزهایی هستند که معمولا در لباس عقد کاربرد دارند. در مراسم عقد کنان می توانید از زیورآلات ظریف و سبک هم استفاده کنید اما خیلی زیاده روی نکنید. اگر دوست دارید می توانید دستکش تور بلند یا چتر توری هم همراه داشته باشید.

پیشنهاد مزون لباس عروس تهران تهیه چک لیستی برای تبدیل شدن به یک عروس زیبا

دوهفته قبل جشن عروسی :

اگر می‌خواهید برای عروسی برنزه كنید به هیچ عنوان از یك یا ۲ روز  قبل شروع نكنید چرا كه در روز عروسی رنگ پوست نارنجی و مصنوعی جلوه خواهد كرد.باید برنزه كردن را از ۲هفته قبل شروع كنید.

یک هفته قبل مراسم :

**از چند روز قبل از مراسم میوه ‌ و سبزیجات زیاد بخورید و دور غذاهای چرب و شیرینی و پرادویه و چیپس و پفك را از یك ماه قبل خط بكشید،این غذاها پوست را كدر و خسته و تیره و جوش‌دار می‌‌كند.
**برای شست‌وشوی موهای خود از آب ولرم استفاده كنید چون آب داغ منجر به از بین رفتن چربی حفاظتی موها كه باعث حفظ نرمی و انعطاف آنهاست می‌شود.
**چای سبز بنوشید، گوجه‌فرنگی، هندوانه، ماهی، توت‌فرنگی، توت سفید، توت قرمز، تمشك، بروكلی، گریپ‌فروت، انار ، اسفناج، لبنیات كم‌چرب، هویج، تخم‌مرغ، گردو، حبوبات، پرتقال و برنج قهوه‌ای را در برنامه غذایی خود قرار دهید.
**از چند روز قبل از مراسم آب زیادی بخورید تا پوست‌تان شفاف‌تر و بشاش‌تر شود و حتما از نرم‌كننده پوست استفاده كنید.
مزون لباس نامزدی تهران

۳ تا ۷ روز قبل :

 **در این روزها به سراغ پاكسازی عمقی پوست نروید، یك پاكسازی ساده (لایه‌برداری سطحی) می‌تواند به از بین بردن جوش‌های سرسیاه كمك كند و علاوه بر اینها کدری پوست را هم كاهش ‌دهد.

روز قبل جشن عروسی :

** سعی كنید روز قبل را بیرون از منزل سپری نكنید و بیشتر استراحت كنید، همچنین شب زودتر از همیشه به تختخواب بروید و با موسیقی ‌های ملایم استرس ‌های خود را کاهش دهید.

شب قبل :

**حتما با مشورت پزشک از داروی ضد حساسیت استفاده کنید تا  بدن حساسیت‌پذیری كمتری پیدا كند
**و اگر حین آرایش بر اثر اشتباه مقداری از مواد آرایشی مثل مداد یا ریمل وارد چشم شوند چشم‌ها قرمز نشوند.
**علاوه بر اینها در آخر مراسم هم احتمال كمتری دارد كه چشم‌ها به دلیل خستگی قرمز شوند.

یك یا دو روز قبل این کارها را می‌توانید انجام دهید :

**  اپیلاسیون
**  اصلاح صورت
 ** برداشتن ابروها
  **رنگ ابرو
  **ناخن (مانیكور و پریكور) و كلا طرح ناخن و…

نکات مهم درباره جشن نامزدی

مزون لباس نامزدی تهران

در ایران رسم به این صورت است که بعد از عقد جشن نامزدی برگزار می‌شود. بعضی از خانواده‌ها رسم دارند که مراسمی برای عقد به‌صورت جداگانه برگزار نمایند و یک روز دیگر را برای مراسم نامزدی اختصاص بدهند اما بیشتر خانواده‌های ایرانی در روز مراسم نامزدی عقد می‌کنند و بدین ترتیب به خانواده‌ها و آشنایان خود نامزدی‌شان را اطلاع می‌دهند. البته یکسری نکات مهم درباره جشن نامزدی وجود دارد که به بهتر شدن مراسم نامزدی‌تان کمک می‌کند. در ادامه همراه ما در وب‌سایت تالار وب باشید تا به شما نکات مهم درباره جشن نامزدی را بگوییم.
برای اینکه جشن نامزدی متفاوتی داشته بباشید می‌توانید راه‌های متفاوتی را انتخاب کنید. برای مثال شما می‌توانید بجای یک جشن نامزدی مجلل در تالار پذیرایی و یا باغ تالار، سه جشن نامزدی جدا از هم و متفاوت را برگزار نمایید. به این صورت که یک جشن را به خانواده‌هایتان اختصاص بدهید، یکی را به دوستان و آشنایان و در جشن آخر را در کنار همسرتان جشن بگیرید.

**جشن نامزدی خانوادگی

پس از عقد کردن و رسمی شدن نامزدی‌تان، این اولین مهمانی خواهد بود که شما برای اولین بار در کنار یکدیگر هستید. برای دعوت به یاد داشته باشید که اولویت شما بزرگ‌ترهای خانواده باشد و تا جای ممکن از دعوت کردن زوج دیگری به میهمانی خودداری کنید زیرا قرار است در این جشن تمام حواس به شما باشد.
مزون لباس نامزدی تهران

**جشن نامزدی دونفره

یک روز را به خود و نامزدتان اختصاص بدهید و مراسم نامزدی‌تان را جشن بگیرید. می‌توانید رستوران و یا کافه دنجی را از قبل رزرو نمایید و سفارش کنید که برایتان سنگ تمام بگذارند. میزتان را با گل‌های زیبا و شمع تزیین کنید و کیک کوچک نامزدی را که از قبل سفارش داده‌اید را با چای و یا نوشیدنی دلخواهتان در کنار نامزد خود میل کنید. می‌توانید حتی غذای مجللی را سفارش بدهید و یک شام عاشقانه و مجلل را در کنار نامزدتان بخورید و لذت ببرید.

**جشن نامزدی دوستانه

برای دعوت کردن دوستان و آشناهایتان نمی‌توانید همه‌ی کسانی را که می‌شناسید را به این جشن دعوت کنید. پس سعی کنید اولویت را به دوستان صمیمی‌تان و کسانی که به شما نزدیک هستند را دعوت نمایید. برای تعیین روز جشن نامزدی‌تان یک روز تعطیل را انتخاب کنید تا تمام دوستانتان بتوانند بدون هیچ مشکل و بهانه‌ای در این جشن شرکت کنند. این مراسم می‌تواند یک عصرانه دوستانه به‌صرف کیک و چای و یا قهوه باشد. نیازی نیست خیلی ریخت‌وپاش کنید و یا بخواهید ولخرجی زیادی انجام بدهید. یادتان باشد شما جمع شده‌اید تا نامزدی‌تان را اعلام کنید و یک جشن ساده می‌تواند خیلی شیک و زیبا باشد.

مزون  _ موطیو مدا 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =